Doprava zadarmo

LEGO® Architecture 21026 Benátky

€ 29.59 € 24.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 11. až 3. 11.

Popis

Zachyť architektonickú podstatu Benátok s touto úžasnou súpravou, ktorá obsahuje ikonický most Rialto, baziliku svätého Marka, vežu Kampanila svätého Marka, svätého Teodora, okrídleného leva svätého Marka a Most nárekov, ktoré dohromady tvoria krásnu scenériu. Každá LEGO® budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný a prospešný staviteľský zážitok vďaka farbám, ako v skutočnosti, a vďaka rovnakému meradlu pre všetky budovy. Rieky a kanály sú zobrazené na základnej doske, ktorá pridáva pocit autenticity tejto detailné verzii jedného z najkrajších miest na svete. Product Headline Osláv Benátky pomocou tohto panoramatického modelu LEGO® Architecture!

Postav most Rialto, baziliku svätého Marka, vežu Kampanila svätého Marka, svätého Teodora, okrídleného leva svätého Marka a Most nárekov v jednej panoráme Benátok. Product Shopper Obnov historickú a architektonickú krásu Benátok pomocou tohto realistického LEGO® modelu z kociek. Panoramatická zbierka LEGO Architecture obsahuje modely, ktoré sú v hodné na vystavenie doma alebo v kancelárii, a bola vyvinutá pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá súprava má svoje meradlo, aby bola presnou verziou každej z budov v menšej veľkosti, a má farby, ako v skutočnosti. Táto súprava obsahuje most Rialto, baziliku svätého Marka, vežu Kampanila svätého Marka, svätého Teodora, okrídleného leva svätého Marka a Most nárekov, a ako prídavok obsahuje tiež ozdobnú ceduľku "Benátky".

  • LEGO® verzia panorámy Benátok.
  • Obsahuje most Rialto, baziliku svätého Marka, vežu Kampanila svätého Marka, svätého Teodora, okrídleného leva svätého Marka a Most nárekov.
  • Benátske rieky a kanály sú vyobrazené pomocou modrých doštičiek na základnej doske.
  • Súčasťou je brožúrka, ktorá obsahuje informácie o dizajnérovi, architektúre a o histórii každej z budov, súčasne aj historické fakty o Benátkach a ich architektonickom dedičstve (Iba v anglickom a talianskom jazyku. Iné jazyky sú dostupné k stiahnutiu na LEGO.com/architecture).
  • Kampanila svätého Marka obsahuje špeciálnu výzdobu v podobe okrídleného leva svätého Marka.
  • Obsahuje základnú dosku veľkosti 4x32 s ozdobnou menovkou s nápisom "Benátky".
  • Stavaj tie najkrajšia mestá na svete so sériou panorám LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako médium používa LEGO kocky, a bola vytvorená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
  • Meria 14 cm na výšku, 25 cm našířku a 3 cm do hĺbky.

Video: Benátky

Vlastnosti

Kód: 21026
Počet dielikov: 212 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.