LEGO® Architecture 21027 Berlín

€ 29.59 € 24.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

Zachyť architektonickú podstatu Berlína s touto úžasnou súpravou, ktorá obsahuje ikonický Reichstag, Víťazný stĺp, vežu Deutsche Bahn, berlínsku televíznau vežu a Brandenburskú bránu, ktoré dohromady tvoria krásnu scenériu. Každá LEGO® budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný a prospešný staviteľský zážitok vďaka farbám, ako v skutočnosti, a vďaka rovnakému meradlu pre všetky budovy. Tento úžasný model taktiež obsahuje 3 časti Berlínskeho múru s graffiti, čím tejto verzii jedného z najpodmanivejšej miest na svete dáva historický prídavok.

Osláv Berlín pomocou tohto panoramatického modelu LEGO® Architecture!

Postav Reichstag, Víťazný stĺp, vežu Deutsche Bahn, berlínsku televíznu vežu a Brandenburskú bránu a užívaj si pohľad na berlínsku panorámu. Product Shopper Vytvor si berlínsku zmes historickej a modernej architektúry s týmto realistickým LEGO® modelom z kociek. Panoramatická zbierka LEGO Architecture obsahuje modely, ktoré sú v hodné na vystavenie doma alebo v kancelárii, a bola vyvinutá pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá súprava má svoje meradlo, aby bola presnou verzou každej z budov v menšej veľkosti, a má farby, ako v skutočnosti. Táto súprava obsahuje Reichstag, Víťazný stĺp, vežu Deutsche Bahn, berlínsku televíznu vežu a Brandenburskú bránu, a ako prídavok obsahuje tiež ozdobnú ceduľku "Berlín".

  • LEGO® verzia panorámy Berlína.
  • Obsahuje Reichstag, Víťazný stĺp, vežu Deutsche Bahn, berlínsku televíznu vežu a Brandenburskú bránu.
  • Súčasťou je brožúrka, ktorá obsahuje informácie o dizajnérovi, architektúre a o histórii každej z budov, súčasne aj historické fakty o Berlíne a jeho architektonickom dedičstve (Iba v anglickom a nemeckom jazyku. Iné jazyky sú dostupné k stiahnutiu na LEGO.com/architecture).
  • Obsahuje 3 časti Berlínskeho múru s ozdobným motívom graffiti.
  • Obsahuje základnú dosku veľkosti 4x32 s ozdobnou menovkou s nápisom "Berlín".
  • Stavaj tie najkrajšie mestá na svete so sériou panorám LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako médium používa LEGO kocky, a bola vytvorená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
  • Meria 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 5cm do hĺbky.

Video: Berlin

 

Vlastnosti

Kód: 21027
Počet dielikov: 289 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.