LEGO® Architecture 21031 Burdž Chalífa

€ 37.00 € 30.33
Tovar máme skladom!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

Osláv inovatívny dizajn budovy s týmto LEGO® Architecture modelom budovy Burdž Chalífa, najvyššej budovy, ktorú kedy človek postavil, v Dubaji. Veža vysoká 828 metrov z ocele, skla a spevneného betónu, navrhnutá architektonickú firmou Skidmore, Owings & Merrill, bola postavená v období od roku 2004 do roku 2010. Burdž Chalífa bol postavený, aby pomohol Dubaju pri zmene z mesta, ktorého ekonómia je založená na rope, na mesto so službami a turizmom. Product Headline Zaži 160 poschodovú budovu Burdž Chalífa!

Postav si a zaži budovu Burdž Chalífa. Táto verzia najvyššieho mrakodrapu v Dubaji pre rok 2016 je zatiaľ najvyšším modelom LEGO® Architecture.

  • Postav si model najvyššieho mrakodrapu v Dubaji z kociek LEGO®.
  • Tento model novej verzie obľúbenej budovy Burdž Chalífa pre rok 2016 meria cez 39 cm a je tak zatiaľ najvyšším modelom LEGO Architecture. Model bol navrhnutý so zameraním na pevnosť a silu - pri pohľade zo zhora zachytáva charakteristický tvar kvetiny - a tiež na to, aby staviteľom dal zaujímavý a prospešný staviteľský zážitok.
  • LEGO® verzia skutočnej architektonické pamiatky, mrakodrapu Burdž Chalífa.
  • Tento model pre rok 2016 meria cez 39 cm na výšku, čo z neho robí zatiaľ najvyšší model LEGO® Architecture.
  • Súčasťou je brožúrka, ktorá obsahuje informácie o dizajne, architektúre a o histórii budovy (Iba v anglickom jazyku. Iné jazyky sú dostupné k stiahnutiu na LEGO.com/architecture).
  • Zozbieraj všetky stavebnice zo série LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako médium používa LEGOkostky, a bola vytvorená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
  • Meria 39 cm na výšku, 9 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Video: Burdž Chalífa

Vlastnosti

Kód: 21031
Počet dielikov: 333 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.