LEGO® Chima 70146 Lietajúci ohnivý chrám Fénix

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
126,75 € 115,38 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 656803

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stavebnice LEGO Chima Ohnivý chrám lietajúceho fénixa vás prenesie do tajuplného sveta Chima, v ktorom bojujú kmene o zvláštne energiu zvanú CHI. V tomto desivom súboji ohňa proti ľadu šabľozubé bojovníci útočia na Ohnivý chrám všemocného kmeňa fénixa. Zajmú veľkého vodcu fénixa Fluminoxe, získajú jeho CHI a zmocní sa celého kráľovstva Chima? Za bránami je tôňa s ohnivými guľami a radom do červena rozžeravených zbraní, ktorými sa dá vysielať teplo na nájazdníkmi. Pomôžte Flinxovi brániť chrám zo streleckej veže a vypúšťajte ohnivé bomby. Musíte konať rýchlo, skôr než vozidlo šavlozubých zdolá svojimi silnými drapáky hradby chrámu. Alebo môžete zapnúť režim sily CHI a premeniť časť chrámu v obrovského lietajúceho fénixa, ktorý vyletí na oblohu do akcie proti katapultovanému lietadla šavlozubých.

Sada obsahuje 7 minifigúriek so zbraňami: Fluminoxe, Flinxe, Foltraxe, Tormarka, Li'Ella, Stealthora a Voom Voom.

Stavebnice Lego rozvíja tvorivosť a fantáziu vášho dieťaťa. V porovnaní s inými stavebnicami zaručuje Lego stavebnice pevnosť, stálofarebnosť a presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Verte, že táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Kráľovstvo Chima je magická krajina spravovaná kmene vysoko vyvinutých zvierat. Títo tvorovia chodí a hovorí ako ľudia. Jazdí na vozidlách, používajú stroje a žijú v úžasných zámkoch a pevnostiach. Nenechajte sa však zmýliť - sú to zvieratá s tesáky, pazúry, chvostom niekedy aj krídlami. A teraz sú vo vojne. Kráľovstvo Chima, kedysi nedotknutý prírodný raj, sa stal neľútostným bojovým poľom pre ťažko ozbrojené kmene zvierat.

Z najlepších priateľov sa stali najhorší nepriatelia. Nemilosrdne ničia posvätné chrámy. Barbarská vozidla na seba zúrivo nabiehajú v snahe zničiť jeden druhého. Zvieratá urputne bojujú za nadvládu nad prírodným. Ich príbehy a príbehy tých, ktorí sa ich snažia zničiť, sú známe ako LEGENDY Chime.

Vlastnosti

Kód 70146
Určenie Chlapčenské
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.