Doprava zadarmo

LEGO® City 60076 Demolition Demolačné práce na stavenisku

€ 74.04 € 60.70
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Leží pred nami veľká úloha! Demolačná čata používa na zbúranie radu schátraných domov ťažkú techniku a potrebuje tvoju pomoc. Tak naskoč na obrí žeriav a pohybuj jeho ramenom so zavesenou búracou guľou ... prásk! Pomôž demolačným špecialistom rozmiestniť dynamit a stlač rukoväť rozbušky ... bum! Použi silný predný nakladač a zatiahni za demolačnú reťaz ... prásk! Až si sadne zvírený prach, naber sutiny do sklápačky. Tak tomuto hovorím parádny demolačný tím!

Obsahuje 5 mini figúrok demolačných robotníkov s rôznymi doplnkami.

Stavebnica Lego podporuje jemnú motoriku a rozvíja tvorivosť a fantáziu vášho dieťaťa. V porovnaní s inými stavebnicami zaručuje Lego stavebnica pevnosť, stálofarebnosť a presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Verte, že táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Video: LEGO City 60076 Demolition Demolačné práce na stavenisku

Vlastnosti

Kód: 60076
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov
Počet dielikov: 776ks, Typ
Rozmery výrobku: Hmotnosť (kg)
Výška (cm): 8.00
Šířka (cm) : 28.00
Hĺbka (cm) : 54.00
Rozměry balenia : Hmotnosť (kg)

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.