LEGO® City 60120 Sopečná štartovacia súprava

€ 9.22 € 8.11
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Vydaj sa s členmi tímu sopečných prieskumníkov a vedcov preskúmať aktívny vulkán! Nalož na štvorkolku všetko, čo potrebuješ, a nezabudni na fotoaparát. Dávaj pozor, sopka čoskoro vybuchne! Pozri sa na kameň, ktorý je hneď vedľa sopky, a zisti, čo je vo vnútri. Vezmi krompáč, nový vedecký objav bude čoskoro na svete! Preskúmaj sopku a urob úžasný objav! Vydaj sa k sopke, ktorá má funkciu výbuchu, a potom roztvor kameň, aby si našiel vo vnútri ukrytý kryštál. Obsahuje štvorkolku a 4 minifigúrky. Pripoj sa k dobrodružstvu počas prieskumu LEGO® City sopky v súprave, ktorá obsahuje funkciu erupcie sopky, štvorkolku s vysielačkou, detektor kovu, fotoaparát, reťaz a kameň, ktorý je možné roztvoriť a nájsť vnútri kryštál.

  • Obsahuje 4 minifigúrky: sopečného dobrodruha, pracovníčku sopečnej rezervácie, pracovníka sopečnej rezervácie a vedkyňu - vulkanoložku (veda o sopkách).
  • Obsahuje sopku s funkciou erupcie a kameň, ktorý má vo vnútri ukrytý kryštál.
  • Obsahuje štvorkolku s vysielačkou a reťaz, na ktorom môžeš ťahať kamene za sebou. Omotaj reťaz okolo kameňa, aby si si ho mohol odtiahnuť a študovať ho.
  • Použi krompáč na otvorenie kameňa a získaj kryštál, ktorý je vo vnútri ukrytý.
  • Medzi doplnkami nájdeš fotoaparát, krompáč a detektor kovu.
  • Medzi doplnkami v podobe pokrývok hlavy nájdeš 2 pracovné prilby a šiltovku.
  • Sopka meria cez 3 cm na výšku, 3 cm na šírku a 5 cm do hĺbky.
  • Štvorkolka meria cez 7 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.

 

Vlastnosti

Kód: 60120
Počet dielikov: 83 ks
Určenia: Detské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.