LEGO® City 60121 Sopečné prieskumné vozidlo

€ 18.48 € 15.89
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Posaď sa za volant výkonného prieskumného vozidla a vydaj sa k sopke! Vezmi so sebou kameň, a potom ho otvor pomocou vrtáka. Pozri, vo vnútri bol schovaný kryštál! Daj ho na korbu auta a dovez ho do laboratória, aby si ho mohol študovať. Jazdi po nerovnom teréne a rob veľké objavy! Vezmi si prieskumné sopečné vozidlo na naloženie kameňa a na to, aby si ho následne odviezol do laboratória a vykonal na ňom ďalšie testy. Obsahuje prídavnú pažu s vrtákom a hák, navyše 2 minifigúrky. Naskoč do prieskumného vozidla a začni s prieskumom sopky vo voze, ktorý obsahuje veľké terénne pneumatiky, pevný nárazník v prednej časti, vrták na otváranie kameňov, zdvíhací hák a priestor v zadnej časti na prevážanie kameňov do laboratória na štúdium, navyše kameň s kryštálom vnútri.

  • Obsahuje 2 minifigúrky: sopečného dobrodruha a pracovníka sopečnej rezervácie.
  • Obsahuje odolný sopečný prieskumný voz s veľkými pneumatikami a v zadnej časti s priestorom pre kameň, navyše vrták, ktorý sa pohybuje hore a dole.
  • Obsahuje tiež kameň, ktorý je možné otvoriť, a v ktorom sa ukrýva kryštál.
  • Použi vrták vzadu na vozidle a otváraj jeho pomocou kamene.
  • Nalož si kameň dozadu na voz a dovez ho do laboratória.
  • Medzi doplnkami nájdeš vysielačku, zbíjačku, detektor kovu, kryštál a hák nakámen.
  • Medzi doplnkami v podobe pokrývok hlavy nájdeš pracovnú helmu a šiltovku.
  • Sopečné prieskumné vozidlo meria cez 8 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

 

 

Vlastnosti

Kód: 60121
Počet dielikov: 175 ks
Určenia: Detské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.