Doprava zadarmo

LEGO® City 60133 Adventný kalendár

€ 22.19 € 20.99
Tovar máme skladom!
U vás doma 1. 11. až 2. 11.

Popis

Prekvapenie, ktorá na teba čakajú v LEGO® City adventnom kalendári, môžeš pridať do svojich sád alebo začať zbierať úplne nové! Každý deň otvor nové dvierka a zisti, čo na teba za nimi čaká. Bude to budova, vozidlo alebo možno úplne nová minifigúrka? Možno dokonca minifigúrka Ježiška? Jediný spôsob, ako zistiť, čo sa za nimi skrýva, je postupne každé z nich otvárať!

Získaj LEGO® sviatočného ducha prostredníctvom 24 nových úžasných prekvapení!

Dodaj sviatkom ešte viac zábavy vďaka LEGO® City adventnému kalendári! Obsahuje celú veľa rôznych zostaviteľných predmetov, vozidiel a budov, navyše 7 minifigúriek a psíka.

Osláv sviatky s LEGO® City v kalendári, ktorý obsahuje 24 rôznych prekvapenie, jedno na každý sviatočný deň, vrátane Santových saní a darčekov, snežného skútra, Vianočného stromčeka, helikoptéry, obchodu, stánku so sušienkami a mnohých ďalších vecí.

  • Obsahuje niekoľko rôznych modelov, 7 minifigúriek a psíka.
  • Obsahuje 7 minifigúrok: 2 hasičov, pracovníka u sopečnej stanice, sopečného dobrodruha, 2 hokejistu, Ježiška a navyše psíka.
  • Obsahuje 24 rôznych predmetov, vrátane budov, vozidiel, vecí a minifigúriek.
  • Každý deň otvor jedno okienko a objav prekvapenie pre tento deň.
  • Získaj všetky unikátny minifigúrky, aby si ich mohol pridať k svojej zbierke.
  • Osláv ducha Vianoc v LEGO® City vďaka tomuto zábavnému adventnému kalendári.

Vlastnosti

Kód: 60133
Počet dielikov: 290 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.