Doprava zadarmo

LEGO® City 60134 Zábava v parku - ľudia z mesta

€ 37.00 € 31.44
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 11. až 3. 11.

Popis

Poznaj veľa nových ľudí, zatiaľ čo budeš tráviť krásny deň v parku! Pomôž ockovi postrážiť jeho bábätko, zatiaľ čo sa deti hrajú na ihrisku so svojimi starými rodičmi. Kup si párok v rožku v stánku a zjedz si ho na lavičke v parku, než sa vrátiš do práce s maliarom. Daj si ale pozor na psa, pretože ak nebudeš opatrný (á), tvoje jedlo ti vezme a zje. Táto súprava je skvelá, ak chceš získať nových ľudí do svojho mesta! Zaplň svoje mesto ľuďmi! Uži si úžasný deň v parku s niektorými obyvateľmi LEGO® City. S vybavením pre postavenie detského ihriska, piknikovým stolíkom, lavičkou z parku a stánok s párkami v rožku. Obsahuje 15 minifigúriek a navyše psa. Zväčši počet obyvateľov tvojho mesta vďaka tomuto skvelému baleniu, ktoré obsahuje veľké množstvo minifigúriek a nekonečné množstvo možností pre aktivity s potrebami pre postavenie detského ihriska, piknikovým stolíkom, lavičkou a stánkom s párkami v rožku.

  • Obsahuje 15 minifigúrok, ako dospelé ženy, tak mužov, deti a dokonca aj bábätko, naviac psík.
  • Obsahuje veľa zostaviteľných modelov pre postavenie farebného parku.
  • Sadni si na kolotoč a roztoč sa, až sa ti bude motať hlava.
  • Medzi doplnkami nájdeš lavičku z parku, piknikový stolček, stánok s párkami v rožku a dáždnik, 2 stromy, vedierko a valček na vymaľovanie bytu, kosačku na trávu, loptičku, croissant, košík, ceduľu, plot, kufrík a kvety.

 

Vlastnosti

Kód: 60134
Počet dielikov: 157 ks
Určenia: Detské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.