LEGO® Classic 10699 Piesková podložka na stavanie

€ 7.24
Tovar máme skladom!
U vás doma 1. 11. až 2. 11.

Popis

Podložka na stavanie v béžovej farbe sa skvele hodí pre stavby na pláži, v ZOO, na púšti alebo pre čokoľvek iné, čo ťa napadne.

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnica pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie, podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb, zlepšuje jemnú detskú motoriku a v neposlednom rade prináša Vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy.

Vlastnosti

Kód: 10699
Určenia: Detské
Vek od: 4 rokov
Vek do: 99 rokov
Materiál: plast
Typ: podložky
Rozmery balenia (š vh): 38,5 x 0,5 x 44cm
Rozměry detské hračky (š v): 32 x 32cm

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.