LEGO® Creator 31034 Letci budúcnosti

€ 18.49 € 15.19
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Nahliadnite do budúcnosti! Úžasný ® Creator Lietajúci robot z budúcnosti typu 3 v 1. Tento akčný robot v úplne skvelej futuristickej kombinácii oranžovej, bielej a čiernej farby je vybavený veľkou robotickou hlavou s jediným prenikavým modrým okom, odnímateľným batohom s rozkladacími krídlami a snímateľnými raketovými motormi. Súčasťou robota sú tiež veľké robotické nohy so vstavanými raketovými motormi, tmavé kovové prsty, opancierované chrániče ramien a vysoko flexibilné, všestranne pohyblivé nastaviteľné kĺby.

Zapni raketové motory a stúpaj hore do oblakov, preleť atmosférou a zase pristaň. Potom prestavaj na tryskáč z budúcnosti s variabilnými krídlami alebo na supermoderné futuristické športové auto. S touto súpravou supermoderných modelov 3 v 1 si užiješ skvelú zábavu! 

Vlastnosti

Kód: 31034
Počet dielikov: 237 ks
Určenia: Detské
Barva: Farebná
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.