LEGO® Creator 31036 Obchod s hračkami a potravinami

€ 37.00 € 30.33
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

So súpravou Obchod s hračkami a potravinami (3 v 1) sa skvele vyhráš. V útulnom prostredí obchodu s potravinami ponúkni zákazníkom čerstvé ovocie a zeleninu, ranné noviny alebo lahodné nápoje. Vo vedľajšom hračkárstve je zase na predaj vychytaný robot! Prejdi sa vonku a zahryzni sa do šťavnatého červeného jabĺčka, alebo vyskúšaj, ako chutí žuvačka z pestrofarebného automatu! Tento krásny dom s obchodmi môžeš roztvoriť a prezrieť si interiér, ktorý je prepracovaný do najmenšieho detailu. Jedinečné farebné priečelia oboch obchodov sa budú celkom iste skvele vynímať na hlavnej ulici tvojho mesta.

Balkón Obchodu s hračkami a potravinami sa po roztvorení domu premení na šikovnú lávku, ktorá prepojí 2 útulné byty na prvom poschodí. Hlavnú ulicu mesta môžeš doplniť o ďalšie stavby LEGO®! Aký obchod si postavíš nabudúce? Dom s obchodmi môžeš prestavať na budovu pošty alebo na novinový stánok - z 1 súpravy postavíš 3 rôzne modely!

Vlastnosti

Kód: 31036
Počet dielikov: 466 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.