LEGO® Creator 31040 Púštny závodiak

€ 4.78
Tovar máme skladom!
U vás doma 1. 11. až 2. 11.

Popis

Prechádzajte piesočnatým terénom vo výkonnom terénnom aute, ktorý obsahuje skvelú kombináciu červenej, čiernej a žltohnedej farby, žlté varovné majáčiky, anténu, nárazník, ochrannú klietku a veľké terénne kolesá. Nasadni si do tohto terénneho vozidla a vyskúšaj jeho rýchlosť! Až budeš pripravený na ďalšiu výzvu, prestavaj ho na úžasnú buginu do dún alebo na drsný voz 4x4. Product Headline vyjdete mimo cestu s drsnými púštnymi závodiakmi 3 v 1!

Prechádzajte púštnym terénom s terénnym vozidlom púštnych závoďákovov 3 v 1, ktorý obsahuje veľké terénne kolesá, ochrannú klietku a žlté varovné majáčiky. Dá sa prestaviť na buginu do dún alebo na vozidlo 4x4.

Prechádzajte dunami a kamenistým terénom v terénnom voze z púštnych závoďák, ktorý obsahuje kombináciu červenej, čiernej a žltohnedej farby, žlté varovné majáčiky, anténu, nárazník, ochrannú klietku a terénne bicykle. Tento model ® Creator 3 v 1 sa dá prestavať na vozidlo 4x4 alebo na buginu do dún pre trojnásobok zážitkov z hry a stavanie, alebo sa dá skombinovať s inými súpravami mini-vozidiel pre nekonečné herné scenáre.

Obsahuje terénne vozidlo so žltými varovnými majáčikmi, nárazník, ochrannú klietku, anténu, hasičský prístroj a veľké terénne pneumatiky.

  • Pozri sa na autentickú kombináciu červenej, čiernej a žlto-hnedej farby.
  • Prechádzajte drsným terénom s veľkými terénnymi pneumatikami.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 6 do 12 rokov.
  • Obsahuje viac ako 60 LEGO® kociek.
  • Model 3 v 1: dá sa prestaviť na buginu do dún alebo na vozidlo 4x4.
  • Terénne vozidlo meria cez 5 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a3 cm na šírku.
  • Bugina do dún meria cez 4 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.
  • Vozidlo 4x4 meria cez 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.
  • Skombinuj sa sadami mini-vozidiel 31041, 31043 a 31045 a rozšír svoj herný zážitok.

Video: Creator 31040

Vlastnosti

Kód: 31040
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.