LEGO® Creator 31042 Super stíhačka

€ 9.59 € 8.11
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Lietaj nadzvukovou rýchlosťou s touto úžasnou stíhačkou, ktorá obsahuje kombináciu tmavo žltej, modrej a bielej farby, dvojité vertikálne stabilizátory, veľké prívody vzduchu, navigačné svetlá a veľké motory. Aktivuj pohyblivé krídla, prejdete po dráhe a vzleť do oblakov! Až budeš pripravený na novú staviteľskú výzvu, prestavaj ju na futuristickú stíhačku alebo na úžasné lietadlo.

Vzleť vysoko do oblakov so super stíhačkou 3 v 1!

Dosiahni bleskovú rýchlosť so super stíhačkou 3 v 1, ktorá obsahuje dvojité stabilizátory, prívody vzduchu, 2 motory a pohyblivé krídla. Dá sa prestavať na futuristickú stíhačku alebo na lietadlo.

Uži si dobrodružstvo v nadzvukovej rýchlosti s touto super stíhačkou, ktorá obsahuje kombináciu tmavo žltej, modrej a bielej farby, dvojité vertikálne stabilizátory, tmavo sfarbený kokpit, veľké prívody vzduchu, navigačné svetlá a 2 motory a pohyblivé krídla. Tento model 3 v 1 ® Creator sa dá prestavať na futuristickú stíhačku alebo na lietadlo pre trojnásobok zážitkov z hry a stavania.

  • Obsahuje dvojité vertikálne stabilizátory, tmavo sfarbený kokpit, veľké prívody vzduchu, navigačné svetlá, 2 motory a pohyblivé krídla.
  • Pozri sa na klasickú kombináciu tmavo žltej a bielej farby.
  • Presuň krídla do vzletovej polohy, prejdi po dráhe a vzleť do oblakov!
  • Táto súprava ponúka zážitok zo stavania vhodný pre deti od 6 do 12 rokov.
  • Obsahuje viac ako 95 LEGO® kociek.
  • Model 3 v 1: dá sa prestaviť na futuristickú stíhačku alebo na lietadlo.
  • Super stíhačka meria cez 5 cm na výšku, 17 cmna dĺžku a 17 cm na šírku.
  • Futuristická stíhačka meria cez 4 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
  • Lietadlo meria cez 4 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.

Video: Creator 31042

 

Vlastnosti

Kód: 31042
Počet dielikov: 100 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.