LEGO® Creator 31046 Rýchle auto

€ 18.48 € 15.15
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Vyjdi na cesty v tomto úžasnom športovom aute, ktoré obsahuje skvelú kombináciu žltej, bielej a čiernej farby, veľký spojler, štýlové puklice s nízkymi pneumatikami, otváracie dvere a detailný motor. Otvor dvere, ktoré sa otvárajú hore, sadni si za volant, zlož strechu a uži si slniečko, zatiaľ čo budeš skúšať, ako rýchlo tento úžasný automobil dokáže ísť! Dá sa prestavať na nákladný pick-up alebo na predný nakladač.

Priprav sa na ultra-skvelé rýchle auto 3 v 1!

Naskoč do rýchleho auta s hore otváracími dverami, skladacou strechou, veľkou kabínou pre vodiča a štýlovými puklicami. Tento model 3 v 1 sa dá prestavať na nákladný pick-up alebo na predný nakladač. Product Shopper Zaži radosť z automobilu s úžasným rýchlym autom, ktoré obsahuje kombináciu žltej, bielej a čiernej farby, veľký spojler, puklice s kovovým vzhľadom s nízkymi pneumatikami, otváraciu kapotu s detailným motorom, hore otváracie dvere, skladaciu strechu a veľkú kabínu pre vodiča s priestorom pre 2 minifigúrky (nie sú súčasťou). Tento model 3 v 1 ® Creator sa dá prestavať na nákladný pick-up alebo na predný nakladač pre trojnásobok zážitkov z hry a stavania.

  • Obsahuje veľký spojler, puklice s kovovým vzhľadom s nízkymi pneumatikami, otváraciu kapotu s detailným motorom, hore otváracie dvere, skladaciu strechu a veľkú kabínu pre vodiča s priestorom pre 2 minifigúrky (nie sú súčasťou).
  • Pozri sa na kombináciu žltej, bielej a čiernej farby.
  • Otvor hore otváracie dvere, zlož strechu a vyjdi na voľnú cestu.
  • Táto súprava ponúka zážitok zo stavania vhodný pre deti od 7 do 12 rokov.
  • Obsahuje viac ako 220 LEGO® kociek.
  • Model 3 v 1: dá sa prestavať na nákladný pick-up alebo na predný nakladač.
  • Rýchle auto meria cez 5 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Nákladný pick-up meria cez 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Predný nakladač meria cez 7 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.

Video: Creator 31046

 

Vlastnosti

Kód: 31046
Počet dielikov: 222 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.