LEGO® Creator 31050 Občerstvenie na rohu

€ 37.00 € 30.33
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Otvor si svoje vlastné občerstvenie spoločne s červeno-bielou pruhovanou markízou, pestrofarebnou fasádou a skvelou ceduľou obchodu so sendvičom. Pripravuj sendviče v útulnej kuchyni, potom otvor veľké okno pre podávanie jedál a privítaj hladných zákazníkov, ktorí sa zastavia na jedlo v rušnej ulici s pouličnými lampami a požiarnym hydrantmi. Akonáhle bude čas na prestávku, vylez po schodoch do príjemného bytu na poschodí s pohodlnou stoličkou, lampou a s prístupom na balkón a na strešnú terasu. Prestavaj súpravu a vytvor malý mestský domček alebo kvetinárstvo.

Podávaj úžasné sendviče v občerstvení na rohu 3 v 1!

3 v 1 Občerstvenie na rohu je plné úžasných nápaditých detailov a funkcií, a dá sa prestavať na malý mestský dom alebo na kvetinárstvo. Obsahuje 2 minifigúrky. Product Shopper Otvor pre zákazníkov v úžasnom občerstvení na rohu, ktoré obsahuje farebnú detailnú fasádu, červeno-bielu pruhovanú markízu, 2 otváracie okienka na podávanie jedál a prenosnú ceduľu obchodu. Detailný interiér obsahuje pokladňu a schody, ktoré vedú do bytu na poschodí s stoličky, lampu, balkón s prístupom na strešnú terasu. Tento model 3 v 1 ® Creator sa dá prestavať na malý mestský domček alebo na kvetinárstvo na hlavnej triede. Obsahuje 2 minifigúrky: muža a dievča.

Obsahuje 2 minifigúrky: muža a dievča.

Občerstvenie na rohu obsahuje detailnú fasádu s červeno-bielou pruhovanou markízou, 2 otváracie okienka na podávanie jedál a zostaviteľnú ceduľu obchodu v tvare sendviča; ulicu s požiarnym hydrantmi a 2 lampami; interiér obchodu s pokladňou a schodiskom do prvého poschodia; byt so stoličkou, lampou a balkónom, a schodisko na strešnú terasu s televíznou anténou a zostaviteľným vtáčikom.

  • Pripravuj sendviče, Otváraj okienko pre podávanie jedál a obsluhuj hladných zákazníkov.
  • Medzi doplnkami nájdeš stoličku a 2 zostaviteľné sendviče.
  • Táto súprava ponúka zážitok zo stavania vhodný pre deti od 7 do 12 rokov.
  • Obsahuje viac ako 460 LEGO® kociek.
  • Model 3 v 1: dá sa prestaviť na mestský dom alebo na kvetinárstvo.
  • Občerstvenie na rohu meria cez 20 cm na výšku, 17 cm na šírku a 14 cm do hĺbky.
  • Malý mestský dom meria cez 15 cm na výšku, 8 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
  • Kvetinárstvo meria cez 8 cm na výšku, 8 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.

 

Vlastnosti

Kód: 31050
Počet dielikov: 467 ks
Barva: Farebná
Určenia: Detské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.