LEGO® Disney Princess 41061 Jasmínin exotický palác

€ 25.89 € 21.07
Tovar máme skladom!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

Vitaj v Agrabahu, krajine tajomstva a kúziel, ktorá je domovom princeznej Jazmíny. Hraj sa s princeznou a jej domácim miláčikom, tigrom rádžom, na dvore paláca! Čo dnes podniknú? Možno budú odpočívať pri fontáne alebo sa vydajú na vzrušujúci let na kúzelnom koberci. Mohli by navštíviť rušné trhovisko alebo sa pozrieť na vystúpenie zaklínača hadov. Rádža by mohol labkami pohladiť čarovnú lampu a priať si popoludnie strávené ohryzovaním hydinových stehienok, po ktorom bude nasledovať zdriemnutie v tieni vysokánskej palmy. To závisí len a len na tebe! Bav sa a hraj sa pri stavaní paláca!

Obsahuje bábiku princeznej Jazmíny a tigra Rádža, palác s lietajúcim kobercom, fontánu, palmu a trhovisko. Ako skvelý doplnok tiež čarovnú lampu, stoličku, kosť pre Rádža, hada, košík a flautu.

Rozmery paláca (vxšxh): 10x9x4 cm

Vlastnosti

Kód: 41061
Určenia: Dievčenské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov
Počet dielikov: 143 ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.