LEGO® Disney Princess 41141 Tekvicový kráľovský kočiar

€ 10.33 € 9.59
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Postav Tekvici kráľovský kočiar so zlatými kolesami a kráľovskú vežu, a odvez Popoluškine šteniatko za jeho kamarátmi na kráľovskom plese.

Snom Tekvice je vydať sa na veľký ples v kúzelnom kočiari, rovnako ako raz išla jej majiteľka, Popoluška. A vďaka zázraku Whisker Haven sa tento sen stáva skutočnosťou! Postav kočiar pre Tekvicu, potom ju nechaj odpočívať v jej krásnej kráľovskej veži, než sa vydá na ples. Čo viac by si šteniatko mohlo priať?

  • Súčasťou je Popoluškine šteniatko Tekvica.
  • Tekvicin koč obsahuje zlaté kolesá, ktoré sa otáčajú, pochodne a sedadlá; kráľovskú vežu na odpočinok; a peknú záhradnú lavičku.
  • Medzi doplnkami nájdeš pozvánku na ples, korunku, kosť a čarovnú paličku.
  • Tekvicin koč meria cez 8 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 4 cm do hĺbky.
  • Základnú dosku kráľovskej veže možno skombinovať so 41142 hradom vo Whisker Haven a zažiješ tak unikátne zážitky pri hre s miláčikmi z paláca.

Video: LEGO Disney Princess 41141 Tekvicový kráľovský kočiar

Vlastnosti

Kód: 41141
Počet dielikov: 79 ks
Určenia: Dievčenské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.