Doprava zadarmo

LEGO® DUPLO 10507 Ville Môj prvý vláčik

€ 52.99 € 41.30
Tovar máme skladom!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

Detská stavebnica Lego je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je vo kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Predstavte svojmu dieťaťu svet vlakov a stavanie so sadou LEGO® DUPLO® Môj prvý vláčik. Postavte pestrofarebný parný vlak so zvukovými efektmi, vagónom pre pasažierov, stanicou s pokladňou, čerpacím stojanom a návestidlom. S množstvom DUPLO kociek a viac ako 55 cm koľají sa sada výborne hodí pre začínajúcich staviteľov, ktorí s ňou môžu stráviť veľa zábavných chvíľ. Obsahuje DUPLO figúrku strojvodca a dieťaťa.

Sada vláčikov je na 3xAA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Vlastnosti

Kód: 10507
Určenia: Chlapčenské
Počet dielikov: 52 ks
Vek od: 2 rokov
Vek do: 5 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.