LEGO® DUPLO Toddler 10558 Vláčik plný čísel

€ 18.15 € 14.87
Tovar máme skladom!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

Naskoč do vláčika plného čísiel, kde zistíš, že počítanie je vážne zábava! S LEGO® DUPLO® kockami s číslami a 3 vagónmi sa malí stavitelia naučia matematickým schopnostiam, zatiaľ čo budú zostavovať svoj vlastný vláčik! Možno prestavať na tunel, dom, psiu búdu a ďalšie modely. Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrku dieťaťa a psíka.

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Vlastnosti

Kód: 10558
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 5 rokov
Typ: kocky
Počet dielikov: 31ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.