LEGO® DUPLO Toddler 10571 Ružový box plný zábavy

€ 29.59 € 24.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je vo kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Súprava LEGO DUPLO Ružový box plný zábavy skvelo rozšíri akúkoľvek zbierku DUPLO kociek o ďalších 65 kociek v pestrých farbách. Zároveň slúži aj ako súprava pre začiatočníkov pre každú malú slečnu. Ružový box plný zábavy obsahuje špeciálne prvky, napr. Okná, roztomilého zajačika, sliepočku alebo kocky s číslicami, ktoré vašej dievčatku pomôžu s počítaním. Nájdete tu tiež aj klasické DUPLO kocky, aby bolo stavanie pri každej hre iné a nové. Kocky sú uložené v pevnom boxe v tvare LEGO kocky pre ľahké uskladnenie a prenášanie. Sada obsahuje figúrku dievčatká.

Stavebnice LEGO DUPLO sú určené pre tých najmenších staviteľov. Vyznačujú sa menším počtom skladaných dielikov a zároveň väčšou veľkosťou kociek, aby sa dobre stavali.

Vlastnosti

Kód: 10571
Určenia: Dievčenské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 5 rokov
Rozmery balenia (š vd): 18 x 18 x 36 cm
Typ: kocky
Počet dielikov: 65ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.