LEGO® DUPLO Toddler 10580 Zábavný box Deluxe

€ 47.24 € 38.87
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Dajte svojmu dieťaťu hodiny zábavy so súpravou LEGO DUPLO Box plný zábavy deluxe. Táto súprava obsahujúca širokú radu klasických i špeciálnych kociek LEGO DUPLO, predstavuje dokonalý úvod do zábavného stavania z kociek LEGO. Táto krabica otvorí vášmu malému staviteľovi svet učenia a kreativity od výučby počítanie pomocou kociek zdobených číslami po inšpiratívne hranie rolí s figúrkami DUPLO.

Obsahuje tiež podložku na stavanie, okná a dvere v žiarivých základných farbách, s ktorými si batoľatá tak radi hrajú.

Celá súprava sa dodáva v pevnom kultovom úložnom boxe v tvare kocky LEGO s inšpiráciou k stavaniu, ktorá vám a vášmu dieťaťu pomôže postaviť nádherne vysoký dom a ďalšie zábavné stavby.

Obsahuje 2 detské figúrky DUPLO.

Stavebnica Lego podporuje jemnú motoriku a rozvíja tvorivosť a fantáziu vášho dieťaťa. V porovnaní s inými stavebnicami zaručuje Lego stavebnica pevnosť, stálofarebnosť a presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Verte, že táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Vlastnosti

Kód: 10580
Určenia: Detské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 5 rokov
Typ: kocky
Počet dielikov: 95ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.