LEGO® DUPLO Town 10581 Divoké kačice

€ 9.96 € 9.59
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Vydaj sa na prechádzku lesom pozrieť sa na divé kačice! Postav most cez potok a pozeraj sa na mamičku kačicu a tatka káčera, ako sa hrajú vo vode. Vidíš nejaké malé kačičky? Malé deti si zamilujú túto súpravu, ktorá im poskytuje hŕbu príležitostí na hranie rolí pri rozvíjaní ich staviteľských schopností pomocou dielikov LEGO DUPLO, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby boli bezpečné pre malé ručičky.

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnica pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie, podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb, zlepšuje jemnú detskú motoriku a v neposlednom rade prináša Vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy.

Obsahuje tiež figúrku dieťaťa LEGO DUPLO, káčera a kačicu.

Vlastnosti

Kód: 10581
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov
Vek do: 5 rokov
Počet dielikov: 13 ks
Rozmery balenia: (š vh)

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.