LEGO® DUPLO Town 10582 Lesné zvieratká

€ 18.15 € 14.87
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Poď sa hrať so všetkými roztomilými zvieratkami v lese! Priateľská veverička, srnček, diviak a divoká koza sú pripravení pre zábavu v lese. Malým deťom sa bude veľmi páčiť spoznávať prostredníctvom kociek zdobených orieškami, mrkvami a červami, čím sa zvieratká živia. Pri stavaní lesného stromu a útulnej búdy na spanie pre zvieratká zvládnu základné staviteľské zručnosti. Táto súprava je skvelá tým, že prináša príležitosti na hranie úloh v súčinnosti so zvieratkami.

Obsahuje tiež 2 figúrky detí LEGO DUPLO, veveričku, psíka, diviaka a divokú kozu.

Stavebnica Lego je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je v kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnica pre deti napomáha k rozvoju detskej predstavivosti a fantázie, podporuje rozpoznávanie tvarov a farieb, zlepšuje jemnú detskú motoriku a v neposlednom rade prináša vašim najmenším dlhé hodiny nekončiacej zábavy.

Vlastnosti

Kód: 10582
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov
Vek do: 5 rokov
Typ: zvieratka
Počet dielikov: 39 ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.