Doprava zadarmo

LEGO® DUPLO 10595 Princezná Sofia I. - Kráľovský hrad

€ 51.81 € 42.19
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Uži si bezpočet kráľovských dobrodružstiev v kúzelnom svete Disney princeznej Sofie I. s Kráľovským hradom! Sofia a jej nevlastná sestra princezná Amber sa rady túlajú kráľovským hradom, kde na nich za každým rohom čaká zábava a čarovné prekvapenie. Hraj sa s králikom Clover v troniom sále, objav v pivnici truhlu s pokladom a pretancujte noc na otáčavom tanečnom parkete. Potom Sofii a Amber pomôž vystúpiť po schodoch do ich spálne a ulož ich pod pokrývky, aby sa im zdalo o princeznovských dobrodružstvách, ktoré na nich ráno čakajú. Táto prekrásna súprava bude malé deti inšpirovať k dlhým hodinám hrania na princezné v kráľovskom hrade. Pomôžte im prísť na chuť zábave zo stavania z veľkých kociek LEGO® DUPLO®, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby boli bezpečné pre ich malé ručičky. Prenesú sa do sveta, kde sa Sofia dozvedá všetko o láskavosti, odpustení a veľkorysosti ducha a pri tom spoznáva, čo to znamená byť skutočnou princeznou.

  • Obsahuje LEGO DUPLO figúrky princeznej Sofie I., princeznej Amber a králika Clover.
  • Kombinuj so súpravou č, 10594 - Princezná Sofia I. - Kráľovské stajne, a zaži ešte viac dobrodružstva so Sofiiným koňom Minimom Veľkým.
  • 118x354x378.
  • Počet dielikov: 87

Vlastnosti

Kód: 10595
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov
Vek do: 5 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.