LEGO® DUPLO My First 10616 Môj prvý domček na hranie

€ 18.15 € 14.87
Tovar máme skladom!
U vás doma 25. 10. až 26. 10.

Popis

S touto ľahko postaviteľnou súpravou sa niečo naučíš o behu dňa.

Hraj si a uč sa - sada LEGO® DUPLO® Môj prvý domček na hranie! Postáv veľké diely dohromady, aby vznikol domček. Je to perfektná možnosť, ako dokázať - že ste šikovní. Špeciálne kocky, dôležité doplnky, ktoré obklopujú dieťa počas celého dňa. Otočná kocka noc / deň slúži ako kulisa k učeniu úloh. Túto ľahko zostaviteľnú súpravu môžete využiť na hravé učenie svojho dieťaťa. Zahrajte sa s dieťaťom na to, ako 2 figúrky LEGO DUPLO ráno vstanú, naraňajkujú sa, vyčistia si zuby, poriadne sa vybláznia na šmykľavke a večer sa uložia do postele. Farebné LEGO DUPLO kocky sú vyrobené pre malé detské ruky, dobre sa držia a sú pre deti bezpečné. Obsahuje ľahko postavitelný dom s dverami a oknami, ktoré možno otvárať a šmýkačku.

Špeciálne kocky s obrázkami, ktoré sa vzťahujú k hlavným činnostiam počas dňa. Otočením kocky, ktorá symbolizuje na jednej strane noc a na druhej deň, meňte podľa potreby dennú dobu.

  • Ideálna súprava pre začiatočníkov.
  • Naučte deti formou hry - zvykom celého dňa.
  • LEGO® DUPLO® figúrky ponúkajú veselé hranie.
  • LEGO® DUPLO® sú pre deti bezpečné a presne padnú do ich malých rúk.
  • Domček je 22 cm vysoký, 19 cm široký a 9 cm hlboký.
  • Šmykľavka je cez 9 cm vysoká, 4 cm široká a 13 cm hlboká.

Vlastnosti

Kód: 10616
Určenia: Detské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 5 rokov
Typ: stavby
Počet dielikov: 25 ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.