LEGO® DUPLO My First 10617 Moja prvá farma

€ 18.48 € 15.15
Tovar máme skladom!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

S touto zábavnou súpravou sa naučíš niečo o živote na farme!

Hraj si a uč sa na farme! Vďaka veľkým kockám súpravy LEGO® DUPLO® moja prvá farma si môžeš vyskúšať tvoje prvé stavebné zručnosti. Farebné LEGO DUPLO kocky sú vyrobené pre malé detské ruky, dobre sa držia a sú pre deti bezpečné. Použite zvieracie figúrky a iné kocky na postavenie scénok dňa na farme. Hovorte o zvieratách, o tom - čo potrebujú, ako sa kŕmia. Túto ľahko zostaviteľnú súpravu môžete využiť na hravé učenie svojho dieťaťa a zoznámiť ho pomocou 2 figúrok LEGO DUPLO so životom na farme. Súpravu je možné skombinovať s modelom č. 10615 LEGO DUPLO Môj prvý traktor a zažiť tak viac zábavy pri hraní.

Obsahuje 2 LEGO DUPLO detské figúrky, ovečku, klavičku a sliepočku. Obsahuje farmu s dverami a oknami, ktoré možno otvoriť. Pomocou figúrok zvierat a špeciálnych kociek s obrázkami zoznámte svojho malého farmára so životom na farme.

  • Ideálna súprava pre začiatočníkov.
  • Formou hry sa dieťa zoznámi so životom na farme.
  • LEGO® DUPLO® figúrky ponúkajú veselé hranie.
  • Farebné LEGO DUPLO kocky sú vyrobené pre malé detské ruky, dobre sa drží a sú pre deti bezpečné.
  • Farma je cez 18 cm vysoká, 19 cm široká a 9 cm hlboká.
  • Sadu je možné skombinovať s modelom 10615 LEGO DUPLO Môj prvý traktor a rozšíriť tak herné možnosti.

Vlastnosti

Kód: 10617
Určenia: Detské
Vek od: 1 rokov
Vek do: 5 rokov
Typ: zvieratka
Počet dielikov: 26 ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.