LEGO® DUPLO 10825 Milesův oblek Exo-Flex

€ 25.89 € 21.44
Tovar máme skladom!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Fanúšikovia Milesa zo Zeme zajtrajška od Disney Junior si zamilujú, keď budú môcť sedieť v kabíne jeho úžasného robotického obleku, pripravení preskúmavať nové planéty. Pomôž Milesovi používať jeho veľké ruky-lopaty na pohyblivom obleku Exo-Flex, aby mohol naberať vesmírne kamene a skúmať ich. Malé deti si tiež môžu vyrábať svoje vlastné roboty z kociek a zažívať s nimi futuristická dobrodružstvá.

Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrku: Milesa. Product Headline Naskoč si do obleku Exo-Flex a zažívaj s Milesom vesmírna dobrodružstvo!

Obleč sa do obleku Exo-Flex Milesa zo Zeme zajtrajšky s pohyblivými rukami a nohami, lopatami miesto rúk a vyzdobenú kabínou pre neuveriteľná vesmírna dobrodružstvo. Product Shopper Fanúšikovia Milesa zo Zeme zajtrajška od Disney Junior si zamilujú, keď budú môcť sedieť v kabíne jeho úžasného robotického obleku, pripravení preskúmavať nové planéty. Pomôž Milesovi používať jeho veľké ruky-lopaty na pohyblivom obleku Exo-Flex, aby mohol naberať vesmírne kamene a skúmať ich. Malé deti si tiež môžu vyrábať svoje vlastné roboty z kociek a zažívať s nimi futuristická dobrodružstvá. Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrku: Milesa. Product Bullets • Obsahuje LEGO® DUPLO® figúrku: Milesa.

  • Obsahuje zostaviteľný oblek Exo-Flex s pohyblivými nohami a rukami, rukami v tvare lopát, ozdobenú kabínu a ďalšie kocky navyše pre celé hodiny stavanie a hrania.
  • Prejdi sa v obleku Exo-Flex a prevádzaj svoje vlastné vesmírne objavy.
  • Pomôž Milesovi posadiť sa na jeho miesto v kabíne a použi pohyblivé ruky, aby uchopil a preskúmal vesmírne kamene.
  • Pomôžte svojmu dieťaťu osvojiť si základné staviteľské zručnosti stavaním a prestavovaním obleku Exo-Flexnebo vytváraním nových robotov, ktoré si samo vymyslí.
  • LEGO® DUPLO® produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé ručičky.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 2 do 5 rokov.
  • Oblek Exo-Flex s natiahnutými rukami meria cez 17 cm na výšku, 23 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Vlastnosti

Kód: 10825
Počet dielikov: 37 ks
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov
Vek do: 5 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.