LEGO® Friends 41127 Strelnica v zábavnom parku

−13 %
14,51 € 12,48 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Mia sa baví pri hraní hier v zábavnom parku - a neustále sa zlepšuje! Pomôž jej katapultom strieľať basketbalovou loptou do obrúčky a akonáhle to budeš zvládať, vyskúšaj si vodné pištole a skús sa s nimi triafať do terča. Nakoniec sa pokus palicou triafať žabku tak rýchlo, ako to len pôjde. Mia sa baví natoľko, že by tu najradšej bola celý deň. Hraj, strieľaj, bouchej palicou ... a vyhraj v zábavnom parku s atrakciami! Vyskúšaj svoje šťastie na 3 atrakciách so špeciálnymi funkciami: basketbalový kôš s vystreľovacie pákou, streľbu na cieľ s projektilom a zatlačenia žabky. Obsahuje minifigúrku-bábiku. Odovzdaj svoj lístok, vyber si atrakciu a celý deň sa hraj v LEGO® Friends zábavnom parku na atrakciách. Najprv zatiahni za páku a vystreľ loptu na basketbal do koša. Stlač spúšť vodného dela, aby si vystrelila projektil a zrazila 3 ciele. Potom si vezmi palicu a snaž sa stlačia žabičku. Súčasťou sady je minifigúrka-bábika Mia.

  • Obsahuje minifigúrku-bábiku LOPTA v letnom oblečení.
  • Obsahuje 3 klasické atrakcie so špeciálnymi funkciami: basketbalový kôš s vystreľovacie pákou, 3 ciele, ktoré možno zraziť pomocou vodného dela s funkčnou spúšťa, zatláčacie žabičku, ktorá vyskakuje hore a dole, keď ju udrieš palicou.
  • Medzi doplnkami nájdeš lístok do zábavného parku, loptu na basketbal a palicu.
  • Zatiahni za páku a vystreľ basketbalový loptu do siete.
  • Zamier a stlač spúšť, aby si vystrelila vodným delom projektily a zrazila ciele.
  • Pomocou šúľky zatlačte žabičku ihneď, ako sa objaví.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 6 do 12 rokov.
  • Atrakcie v zábavnom parku meria cez 9 cm na výšku, 15 cm na šírku a je 9 cm hlboká.
  • Skombinuj sa 41128 zábavným parkom - vesmírnu atrakcií, 41129 zábavným parkom - dodávkou s párky v rožku a so 41130 zábavným parkom - horskou dráhou a postáv zábavný park v Heartlake.

Vlastnosti

Kód 41127
Určenie Dievčenské
Počet dielikov 174 ks
Vek od 6 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.