LEGO® Friends 41131 Adventný kalendár

22,19 € 20,31 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Odpočítavajte tento rok v decembri dni do Vianoc s LEGO® Friends! Postav si scénku sa sviatočné oslavou v pohodlnom domove a každý deň pridávaj nové dieliky. Nájdeš tu všetko, čo potrebuješ, aby Ema a Naomi mohli usporiadať sviatočné hudobné vystúpenia a aby si mohli pripraviť vianočné darčeky, výrobky a sladkosti na ten veľký deň. Možno tu nájdeš aj nejaké chlpaté kamarátmi!

Odpočítavajte čas do Vianoc s kamarátmi z LEGO® Friends!

V decembri budeš mať každý deň jedno stavebné prekvapenie s LEGO® Friends adventným kalendárom na rok 2016 s 24 sestavitelnými darčeky v samostatných priehradkách. Product Shopper Otvor Adventný kalendár LEGO® Friends každý decembrový deň a pridaj ďalšiu časť scénky s vianočným večierkom. Obsahuje minifigúrky-bábiky Emy a Naomi v kalendári s 24 tajomnými priehradkami, z ktorých každá obsahuje svoje vlastné prekvapenie k stavaniu.

  • Obsahuje minifigúrky-bábiky Emy a Naomi.
  • Obsahuje 24 darčekov, z ktorých každý má svoju vlastnú priehradku vo sviatočnom kalendári LEGO® Friends.
  • Každý deň otvor novú priehradku a vďaka sestavitelným darčekom odpočítavajte zostávajúci čas do Vianoc!
  • Získaj 24 zostaviteľných prekvapenie, vrátane hudobných nástrojov, mikrofónu a stolčeku pre DJa, ohnisko, snehuliaka a korčúľ.
  • Navštív LEGO.cz/Friends každú nedeľu pred Vianocami a na Štedrý deň a nájdeš nové návody na stavanie na mini-modely všetkých darčekov, ktoré v tom týždni otvoríš.

Vlastnosti

Kód 41131
Určenie Detské
Počet dielikov 218 ks
Farba Farebná
Vek od 5 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.