LEGO® Friends Katamarán Sunshine

Doprava zadarmo −24 %
Doprava zadarmo
69,99 € 52,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039880

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Uži si parádnu plavbu na palube luxusného katamaránu! Odpočívaj na slnečnej palube a potom sa choď osviežiť do bazéna. Uži si ten najlepší výhľad priamo z mostíka a pozoruj Liama ​​na jeho vodnom skútri a Stephanie, ktorú ťahá na vlečnom lane na loďke v tvare banánu - pozri, práve sa pri nich vynorili dvaja priateľskí delfíni a chcú sa s nimi hrať! Pozri sa do podpalubia, ochlaď sa v kajute a pozoruj more cez priehľadné dno katamaránu. A potom hurá do postele a poriadne sa prespať pred ďalším vzrušujúcim dňom na mori!

- Súčasťou sú tri minifigúrky - bábiky: Olivia, Stephanie a Liam, navyše figúrky Sheena a delfína Sapphira. - Obsahuje trojposchodový katamarán, vodný skúter a loďku v tvare banánu. - Katamarán je vybavený hornou palubou na opaľovanie s dvoma lehátkami a bazénom, mostíkom s ovládaním riadenia a posedením, šmýkačkou do vody a točitými schodmi z vody, otváracia garáž pre vodný skúter, a obytnými priestormi s kuchyňou, spálňou a obývacou izbou s pohovkou a priehľadnou podlahou. Medzi doplnkami nájdeš nafukovacie koleso, záchranné vesty, plutvy, zmrzlinu, nanuky, koše, noviny, chytrý telefón a mp3 prehrávač. - Katamarán Sunshine LEGO® Friends nepláva na vode. - Katamarán s plachtou meria cez 32 cm na výšku, 29 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. - Vodný skúter meria cez 5 cm na dĺžku, 3 cm na šírku a takmer 2 cm na výšku. - Loďka v tvare banánu meria cez 10 cm na dĺžku, takmer 2 cm na výšku a 1 cm na šírku. - V balení nájdete ** 603 dielikov. **

Vlastnosti

Kód 41317
Určenie Detské
Počet dielikov 603 ks
Farba Farebná
Vek od 7 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.