Doprava zadarmo

LEGO® Friends 41095 Emmin dom

€ 75.43 € 68.43
Vypredané

Popis

Postav si vysnívaný rodinný domček a vybav ho moderným zariadením! Pri stavbe modelu LEGO® Friends Emmin dom zistíš, ako je celá Emina rodina šikovná a tvorivé. V moderne zariadenej kuchyni môžeš s Emou uvariť nejakú dobrotu. Máš tú zeleninu vypestovanú z vlastnej záhradky, a keď otvoríš chladničku, nájdeš v nej ďalšie čerstvé potraviny. Potom si sadni s Emou a jej rodinou do obývačky pred televíziu s plochou obrazovkou a pozrite sa na film.

Ema veľmi rada trávi čas so svojimi kamarátkami vo svojej izbe, ktorý si sama navrhla, a kochá sa pohľadom z balkóna. Po dlhej bublinkovej kúpeli môžeš Eme pomôcť s make-upom u toaletného stolíka s veľkým zrkadlom. Potom si Ema môže zájsť do zenovej záhrady a chvíľu maľovať. V záhrade je vtáčia búdka, kde býva jej domáci vtáčik. Môžeš jej pomôcť pripraviť na strešnej terase party s grilovaním a pozvať jej priateľka.

Sadu je možné skombinovať s modelom 41090 Záhradný bazén Olivie a rozšíriť tak záhradu domu.

Súčasťou sady sú 3 Minibábiky: Ema, mamička Charlotta, otecko Luis a domáce vtáčik.

Domček je vybavený kuchyňou, obývačkou, kúpeľňou, spálňou, strešnou terasou, balkónom, záhradou a okolo. V kuchyni nechýba chladnička, umývačka, šuplíky, rúra, stôl sa 3 stoličkami a lampička. V obývačke nájdeš gauč. V spálni je posteľ a stôl na líčenie so zrkadlom. Sú tu tiež dvere na balkón. V kúpeľni je vaňa, toaleta a umývadlo. Na strešnej terase môžeš grilovať. Na záhrade je super schránka

Rozmery zloženého domčeku (vxšxh): 21x25x19 cm

Vlastnosti

Kód: 41095
Určenia: Detské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov
Typ: stavebnica
Počet dielikov: 706 ks

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.