Doprava zadarmo

LEGO® Nexo Knight ™ 70320 Aaronův Aero Striker V2

€ 33.30 € 28.48
Tovar máme skladom!
U vás doma 1. 11. až 2. 11.

Popis

Ponor sa hlbšie do futuristického sveta LEGO® NEXO KNIGHTS ™ s úžasným Aero-Strikerom V2 a premeň sa na Aarona Foxa pomocou kuše-lietadla 2 v 1! Prehrávaj si bitky proti lávovým príšerám, stlač spúšť dvojitých pružinových vystreľovací a vystřelujte z nich. Potom vystreľ Aarona proti okrídlenému útočníkovi Ashovi a strieľaj z kuše, alebo výlet s rytierom v jeho lietadla v tvare šípu a nechaj Aaronova robota prevziať kontrolu nad strojom! Obsahuje snímateľné štíty s 2 NEXO Silami: ľadovým dažďom a Cieleným výbuchom. Trefujte presný stred terča s Aero-Strikerom V2 2 v 1! Premeň sa na Aarona pomocou Aero-Striker V2 2 v 1 ako kuša s dvojitými pružinovými vystreľovacie alebo leť do boja proti útočníkovi Ashovi! Obsahuje 3 minifigúrky. Dostaň situačný hru s LEGO® NEXO KNIGHTS ™ na úplne inú úroveň a premeň sa v Aarona Foxa, s ktorým používaj Aero-Striker V2 2 v 1 ako kuše, a stlač spúšť, aby si vystrelil z dvojitých pružinových vystreľovací. Potom sa so svojím rytierom Stretni s okrídleným útočníkom Ashom vo vzdušnom súboji vďaka Aero-Striker V2, ktorý zároveň obsahuje vysúvací lietadlo v tvare šípu, strieľajúci kuše a 2 Skenovateľná štíty.

  • Obsahuje 3 minifigúrky: Aarona Foxa, Aaronova robota a útočníka Ashe.
  • Aero-Striker V2 Aarona Foxa obsahuje spúšť, dvojité pružinové vystreľovací, strieľajúci kuše na krídle, odpojiteľný mini-lietadlo s kokpitom pre Aarona Foxa a kokpit pre Aaronova robota.
  • Medzi zbraňami nájdeš Aaronovu kuše strieľajúci šípy, meč Aaronova robota a strieľajúci kuši útočníka Ashe.
  • Medzi doplnkami nájdeš Aaronovu helmu, štít a NEXO brnenie, helmu Aaronova robota a helmu a 2 krídla útočníka Ashe.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 8 do 14 rokov.
  • Stiahni si zadarmo LEGO® NEXO KNIGHTS ™: Aplikáciu MERLOK 2.0 do svojho chytrého telefónu alebo do svojho tabletu. Dovoľ sa svojho rodiča alebo zákonného zástupcu, než sa na web prihlásiš.
  • Naskenuj štíty a získaj 2 NEXO Sily (Ľadový dážď a mierenie ranu) a vylepši sa v hre LEGO® NEXO KNIGHTS ™!
  • Sleduj všetky svoje obľúbené postavy z NEXO KNIGHTS ™ na kanáli Cartoon Network.
  • Aero-Striker V2 Aarona Foxa meria cez 9 cm na výšku, 24 cm na dĺžku A26 cm na šírku.
  • Mini-lietadlo meria cez 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.

 

 

Vlastnosti

Kód: 70320
Počet dielikov: 301 ks
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.