Doprava zadarmo

LEGO® Nexo Knight ™ 70321 Obliehajúce stroj skazy generála Magmara!

€ 51.81 € 44.04
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 11. až 3. 11.

Popis

Generál Magmar pátra po knihe skazy, ktorá by Jestro pomohla spôsobiť ešte väčší chaos v kráľovstve Knighton. Vyraz s Clayom Mooringtonem do boja na jeho vznášajúcim sa koni, zastav ho a odrážaj lietajúce Globliny. Přispěchej a zaútoč na Generála Magmara a Flame, ale dávaj pozor, až sa obávaný stroj 2 v 1 vznesie zo zeme a premení sa v hrozivú obliehacie veža! Obsahuje snímateľné štíty sa 3 NEXO Silami: Obřím rastom, búrkovými drakom a Silou dynamitu. Tyč sa nad nepriateľov s príšerným obliehacím strojom skazy! Začni obliehaní s obliehacím strojom skazy 2 v 1 Generála Magmara, ktorý obsahuje 2 katapulty strieľajúci Globliny, vystrelovač diskov a vznášajúceho sa kone. Obsahuje 3 minifigúrky. Zdvihni zadná časť obléhacího stroje skazy 2 v 1 Generála Magmara, ktorý obsahuje 2 plošiny a obrovské kolesá s bodákmi, a zmeň vozidlo do obléhacího módu. Strieľaj z dvojitých katapultov a vystreľovací diskov, aby si zrazil Claye Mooringtona z jeho vznášajúceho sa kone. Vďaka mečom si Prehrávaj bojové scény na zemi, v ktorých sa Generál Magmar a Flame stretávajú s Clayom a jeho obojručným mečom o knihu skazy.

 • Obsahuje 3 minifigúrky: Generála Magmara, Flame a Claye Mooringtona.
 • Obliehacie stroj skazy Generála Magmara obsahuje 6 veľkých kolies s priesvitnými červenými plameňmi a bodáky, príšerné zuby, kokpity pre Generála Magmara a Flame, dvojité katapulty a vystrelovač diskov.
 • Zo 2 katapultov a vystreľovací diskov obléhacího stroje skazy sa dá strieľať ako v móde vozidla, tak v móde obléhacího stroja.
 • Medzi zbraňami nájdeš meč Generála Magmara, Flamův ohnivý meč a Clayův obojručné meč.
 • Medzi doplnkami nájdeš knihu skazy, plášť Generála Magmara, flámovat ohnivú helmu, Clayová helmu, štít a NEXO brnenie, 4 Globliní guľôčky a 3 Globliní disky.
 • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 8 do 14 rokov.
 • Stiahni si zadarmo LEGO® NEXO KNIGHTS ™: Aplikáciu MERLOK 2.0 do svojho chytrého telefónu alebo do svojho tabletu. Dovoľ sa svojho rodiča alebo zákonného zástupcu, než sa na web prihlásiš.
 • Naskenuj štíty a získaj 3 NEXO Sily (Obrie rast, búrlivého draka a Silu dynamitu) a vylepši sa v hre LEGO® NEXO KNIGHTS ™!
 • Sleduj všetky svoje obľúbené postavy z NEXO KNIGHTS ™ na kanáli Cartoon Network.
 • Obliehacie stroj skazy Generála Magmara meria cez 14 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 21 cm na šírku v móde vozidla, a cez 24 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 21 cm na šírku v obliehacím móde.
 • Vznášajúce sa kôň meria cez 4 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

 

 

Vlastnosti

Kód: 70321
Počet dielikov: 516 ks
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.