Doprava zadarmo

LEGO® Nexo Knight 70322 Axlov vežový transportér

€ 81.44 € 69.22
Tovar máme skladom!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

Odpoj streleckú vežu transportéra, a potom sa s ním rozbehni do boja proti Burnziemu. Vystreľujte jeho rakety a disky, použi skrytý katapult vežového transportéra na zastavenie postupujúcich príšer a zabráň im v nájdení tajného skladovacieho priestoru! Nezabudni Axlove roboty poslať opravovať, akonáhle ťa Burnzie trafí svojimi diskmi a mocným kladivom. Obsahuje snímateľné štíty so 4 NEXO Silami: hodom kameňom, Spálením, Kamenným omráčením a Silovým poľom. Chráň knihu zaklínadiel pred Burnziem v Axlovom vežovom transportéri! Ukry knihu zaklínadiel pred Burnziem v Axlovom vežovom transportéri, ktorý obsahuje skladovací priestor, odpojiteľnú vežu a 4 snímateľné štíty. Obsahuje 4 minifigúrky a veľkú figúrku. Usporiadaj súboj medzi vysoko pohyblivým Burnziem a Axlovým vežovým transportérom. Otáčaj vežou, aby si mohol zamerať Burnzieho a strieľať na neho dvojitými pružinovými vystreľovačmi a vystreľovačom diskov, potom odpoj vežu, aby si mohol rozložiť katapult transportéra a dostaň sa tak do skladovacieho priestoru s knihou strachu a Axlovým robotom v kontrolnej miestnosti.

 • Obsahuje 4 minifigúrky: Axla, 2 Axlove roboty a útočníka Asha, navyše zostaviteľnú veľkú figúrku Burnzieho.
 • Axlov vežový transportér obsahuje otáčaciu odpojiteľnú vežu s kolesami, navyše s dvojitými pružinovými vystreľovačmi a vystreľovačom diskov, úložný priestor pre knihu strachu, ukrytý katapult, kontrolnú miestnosť, navyše 2 kokpity pre Axla a Axlovho robota, a 4 ukryté postranné úložné priestory na zbrane a náradie Axlovi robota.
 • Odpoj vežu, aby si mohol knihu strachu dať do úložného priestoru, odkry kontrolnú miestnosť a rozlož katapult.
 • Zdvihni 4 záklopky na kolesách a objav náradie a zbrane Axlovho robota.
 • Medzi zbraňami nájdeš Burnzieho kladivo a vystrelovač diskov, Axlovu sekeru, 2 sekery Axlovho robota a meč útočníka Asha.
 • Medzi doplnkami nájdeš knihu strachu, 3 Globliné disky, 3 rytierske disky, Axlovu helmu a štít, 2 helmy Axlových robotov, helmu a brnenie útočníka Ashe, kladivo a hasák.
 • Táto súprava ponúka zážitok zo stavania vhodné pre deti od 8 do 14 rokov.
 • Stiahni si zadarmo LEGO® NEXOKNIGHTS ™: Aplikáciu MERLOK 2.0 do svojho chytrého telefónu alebo do svojho tabletu. Dovoľ sa svojho rodiča alebo zákonného zástupcu, než sa na web prihlásiš.
 • Naskenuj štíty a získaj 4 NEXO Sily (Hod kameňom, Spálenie, Kamenné omráčenie a Silové pole) a vylepši sa v hre LEGO® NEXO KNIGHTS ™.
 • Sleduj všetky svoje obľúbené postavy z NEXO KNIGHTS ™ na kanáli Cartoon Network.
 • Axlov vežový transportér meria cez 18 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 16 cm na šírku.
 • Odpojiteľná veža Axlovho vežového Transportéra meria cez 18 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 16 cm na šírku.
 • Burnzie meria cez 13 cm na výšku.

Vlastnosti

Kód: 70322
Počet dielikov: 516 ks
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.