LEGO® Ninjago 70741 Coleove lietadlo Airjitzu

€ 10.33 € 9.59
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Spas svet NINJAGO ™ pred armádou prízračného Nindža za pomoci Coleova lietadla Airjitzu LEGO® NINJAGO! Nauč sa spolu s Coleom Zakázanému umenia Airjitzu, ktorý si už navliekol svoj osobný Airjitzu oblek a má pri sebe množstvo nindža zbraní. Zostáv z kociek LEGO odpaľovaciu tyč a Colea umiestni do kapsule. Kapsulu pootoč, nasaď ju na vystreľovaciu vrtuľu, a potom zatiahni za naťahovací kábel a pošli nindža hrdinu do vzduchu. Čím silnejšie zatiahneš, tým rýchlejšie sa lietadlo roztočí!

  • Súprava obsahuje minifigúrku Colea, zostaviteľnú odpaľovacii tyč z kociek LEGO, vystreľovaciu vrtuľu, kapsulu na minifigúrku, naťahovací kábel a súpravu doplnkov: Coleovu širočinu, Quakerovu sekeru, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a Silolep
  • 84x235x280 mm

Video: LEGO NINJAGO Airjitzu

Vlastnosti

Kód: 70741
Počet dielikov: 47 ks
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.