LEGO® Architecture 21028 New York City

Na sklade
39,02 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 851348

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zachyť architektonickú podstatu New Yorku s touto úžasnou súpravou, ktorá obsahuje ikonickou budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, veža svetového obchodného centra a Sochu slobody, ktorá tvorí krásnu scenériu. Každá LEGO® budova je navrhnutá tak, aby poskytla výnimočný a prospešný staviteľský zážitok vďaka farbám, ako v skutočnosti, a vďaka rovnakému meradlu pre všetky budovy. Tento úžasný model sa zameriava na krásnu architektonickú rozmanitosť jedného z najdynamickejších miest na svete.

Osláv New York pomocou tohto panoramatického modelu LEGO® Architecture!

Postav budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, vežu svetového obchodného centra a sochu Slobody, a užívaj si pohľad na newyorsku panorámu.

Osláv architektonickú rozmanitosť mesta New York vďaka tomuto detailnému LEGO® modelu z kociek. Panoramatická zbierka LEGO Architecture obsahuje modely, ktoré sú  vhodné na vystavenie doma alebo v kancelárii, a bola vyvinutá pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá súprava má svoje meradlo, aby bola presnou verziiu každej z budov v menšej veľkosti, a má farby, ako v skutočnosti. Táto súprava obsahuje budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, vežu svetového obchodného centra a sochu Slobody, a jej súčasťou je aj ozdobná ceduľka s nápisom "New York".

  • LEGO® verzia panorámy New Yorku.
  • Obsahuje budovu Flatiron, budovu Chrysler, Empire State Building, vežu svetového obchodného centra a sochu Slobody.
  • Súčasťou je brožúrka, ktorá obsahuje informácie o dizajnérovi, architektúre a o histórii každej z budov, súčasne aj historické fakty o New Yorku a jeho architektonickom dedičstve (Iba v anglickom jazyku. Iné jazyky sú dostupné k stiahnutiu na LEGO.com/architecture).
  • Obsahuje základnú dosku veľkosti 4x32 s ozdobnou menovkou s nápisom "NewYork City".
  • Stavaj tie najkrajšie mesta na svete sa sériou panorám LEGO® Architecture.
  • LEGO® Architecture oslavuje svet architektúry a ako médium používa LEGO kocky, a bola vytvorená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o dizajn, architektúru a históriu.
  • Meria 26 cm na výšku, 25 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.

Video: New York CITY

 

Vlastnosti

Kód 21028
Určenie Detské
Počet dielikov 598 ks
Farba Farebná
Vek od 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.