LEGO® City 60154 Town Zastávka autobusu

−16 %
39,99 € 33,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039332

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Naskoč na bicykel a vydaj sa k autobusovej zastávke! Zaparkuj bicykel do stojana a zájdi do novinového stánku kúpiť si studený nápoj a niečo na čítanie. Keď autobus zastaví, nalož svoj bicykel do stojanu zatiaľ čo ostatní cestujúci nastupujú. Potom sa tiež posaď vnútri. Keď dorazíte do tvojej zastávky, nechaj najskôr vystúpiť cestujúceho na invalidnom vozíku, potom vezmi svoj bicykel a vyraz na ďalšiu cestu! Autobus LEGO® City ti pomôže v cestovaní každý deň!

Súčasťou je šesť minifigúrok: dvaja cestujúci v autobuse, vodič autobusu, predavač v novinovom stánku, návštevník novinového stánku a cestujúci na invalidnom vozíku, navyše figúrka psa.

Obsahuje mestský autobus s otváracími prednými a bočnými dverami, stojanom na dva bicykle v zadnej časti a vnútorným priestorom pre štyri minifigúrky, vrátane cestujúceho na invalidnom vozíku.

  • Súčasťou je ďalej autobusová zastávka s čakárňou, stojanom na bicykle, odpadkovým košom a malou rampou pre invalidné vozíky, navyše novinový stánok s otvorenou policou a vnútorným priestorom pre minifigúrku a zostaviteľná pouličná lampa.
  • Medzi doplnkami nájdete aktovku, ovocie, dva nápoje, troje noviny a zostaviteľný invalidný vozík.
  • Mestský autobus meria cez 7 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Autobusová zastávka meria cez 7 cm na výšku, 8 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.
  • Novinový stánok a pouličné svetlo meria cez 13 cm na výšku, 3 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.
  • Vhodné pre deti od 5 do 12 rokov.

Vlastnosti

Kód 60154
Určenie Detské
Počet dielikov 337 ks
Farba Farebná
Vek od 5 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.