LEGO® Creator 31069 Modulárna rodinná vila

Doprava zadarmo −24 %
Doprava zadarmo
64,99 € 49,05 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039865

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pripoj sa k rodinke v trojposchodovej rodinnej vile. Súčasťou tejto prekrásnej súpravy je pestrofarebná fasáda s mnohými oknami, so záhradným kútikom, vonkajším krbom, psou búdou a poštovou schránkou.

Vnútri nájdeš spálňu plnú detailov, kuchyňu, ďalej stoly a tiež pohovku. Nastrieľaj pár košov, vezmi psíka na prechádzku alebo vybehni po schodoch na dláždenú terasu v prostrednom poschodí a chvíľu odpočívaj na lehátku. Otvor vráta od garáže a objav parádne auto s otváracou strechou a fungujúcimi svetlometmi! Ľahko kombinuj jednotlivé oddeliteľné časti a upravujte si tak svoj dom - vymeň medzi sebou okná, dvere, záhradu, terasu alebo napríklad strechu - je to len na tebe! Môžeš dokonca prestavať túto súpravu LEGO® Creator na krásny Golfový hotel alebo Letnú vilu s bazénom.

Súčasťou sú tri minifigúrky: muž, žena a chlapec, navyše zostaviteľná figúrka psa.

Trojposchodová Rodinná vila obsahuje strechu s červenými škridľami, bielu fasádu s množstvom okien a farebných detailov, navyše priestor záhrady so stromom, basketbalovým košom, vonkajším ohniskom, poštovou schránkou, psou búdou a schodiskom vedúcim na dláždenú terasu s ležadlom.

Detaily interiéru obsahujú detailnú kuchyňu, jedálenský stôl, stolík a manželskú posteľ.

Zostaviteľné sekcie, ktoré možno ľahko spojiť, rôzne kombinuj a jednoducho prehadzuj okná, dvere a ďalšie modulárne časti a upravujte tak svoj dom pomocou LEGO® Creator modulárneho systému, ktorý je novinkou pre jún 2017.

  • Medzi doplnkami nájdeš vytlačený list, kosť a vedierko.
  • Batéria je súčasťou súpravy.
  • Skombinujte túto súpravu s budovami v súpravach 31067 a 31068 od LEGO® Creator a postav dom snov s nekonečným množstvom možností pre stavanie i hranie!
  • Model 3 v 1 možno prestavať na Golfový hotel alebo na Letnú vilu s plaveckým bazénom.
  • Rodinná vila meria cez 22 cm na výšku, 36 cm na šírku a 14 cm do hĺbky.
  • Golfový hotel meria cez 24 cm na výšku, 30 cm na šírku a 13 cm do hĺbky.
  • Letná vila s bazénom meria cez 13 cm na výšku, 20 cm na šírku a 23 cm do hĺbky.

Vlastnosti

Kód 31069
Určenie Detské
Počet dielikov 728 ks
Farba Farebná
Vek od 8 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.