LEGO® Creator 31070 Turbo pretekárske auto

Doprava zadarmo −18 %
Na sklade
Doprava zadarmo
54,99 € 44,69 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1039870

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Naskoč na závodnú dráhu v tomto super veľkolepom Turbo pretekárskom aute, prevedenom vo svetlo modrej farbe, so širokým bielym pretekárskym pruhom, bielym zadným prítlačným krídlom a štýlovými čierno-bielymi ráfikmi a nízkoprofilovými pneumatikami. Stlač prítlačné krídlo, vyklop tak dvere do strán a odhaľ detailný interiér so závodným volantom, tachometrom, pohyblivou radiacou pákou, núdzovou ručnou brzdou a ohnivo žlto-šedými nastaviteľnými pretekárskymi sedačkami chránenými robustnou bezpečnostnou klietkou. Otvor zadné dvere a prezri si obrovský motor s pochrómovanými roštami a pohyblivými časťami.

Celkový dojem z tohto impozantného modelu 3 v 1, dotvára ďalej detailne vypracované svetlomety, zadné svetlá, otváraciu strechu, vonkajšie spätné zrkadlá a tónované čelné sklo. Auto môžeš tiež prestavať na Vysokozdvižný vozík alebo na Parádny modrý závodiak.

Obsahuje vyklápacie dvere, zatmavené čelné sklo, čiernobiele ráfiky s nízkymi pneumatikami, zadné prítlačné krídlo, zadné dvierka a kapotu, motor s pohyblivými dielmi, predné a zadné svetlá, výfuky a spätné zrkadlá, detailný kokpit s nastaviteľnými sedačkami, ochrannou klietkou, volantom, tachometrom, pohyblivou radiacou pákou a ručnou brzdou.

  • Súčasťou sú čiernobiele ráfiky s nízkymi pneumatikami, ktoré sú novinkou pre jún 2017.
  • Veľký kokpit s priestorom pre dve minifigurky (nie sú súčasťou súpravy).
  • Model 3 v 1 možno prestavať na vysokozdvižný vozík alebo na parádne modrý závodiak.
  • Turbo pretekárske auto meria cez 7 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Vysokozdvižný vozík meria cez 14 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
  • Parádny modrý závodiak meria cez 5 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Vhodné pre deti od 9 do 12 rokov.

Vlastnosti

Kód 31070
Určenie Detské
Počet dielikov 664 ks
Farba Farebná
Vek od 9 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.