LEGO® Creator 31066 Vesmírny prieskumný reketoplán

−11 %
29,99 € 26,56 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039851

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vyraz na Mesiac na palube úžasného Vesmírneho prieskumného raketoplánu, súčasťou súpravy je kokpit pre minifigúrku, veľké motory a tiež autentická bielo-čierno-šedo farebná schéma.

Vyraz na odvážnu vesmírnu prechádzku spolu s astronautom a jeho chrbtovými raketovými tryskami, otvor nákladový priestor, rozlož krídla satelitu as pomocou robotickej paže ho vypusť na obežnú dráhu. A keď konečne pristaneš na Mesiaci, môžeš napríklad raketoplán prestavať a vytvoriť tak futuristickú Mesačnú stanicu, kde môžeš experimentovať s pestovaním zemiakov alebo pretekať s parádnym vesmírnym Roverom priamo na mesačnom povrchu.

Obsahuje minifigúrku astronauta so snímateľnými tryskami.

Súčasťou je otvárací nákladový priestor s robotickou pažou, satelit s rozkladacími krídlami, veľké trysky a kokpit pre minifigúrku sa zafarbeným krytom.

  • Model 3 v 1 možno prestavať na Mesačnú stanicu s detailným interiérom, kontrolným panelom a robotickou pažou, alebo na Vesmírny rover s otváracím kokpitom a ramenom s vrtákom.
  • Raketoplán meria cez 9 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 19 cm na šírku.
  • Mesačná stanica meria cez 6 cm na výšku, 18 cm na šírku a 11 cm do hĺbky.
  • Vesmírny rover meria cez 6 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. -
  • Vhodné pre deti od 7 do 12 rokov.

Vlastnosti

Kód 31066
Určenie Detské
Počet dielikov 285 ks
Farba Farebná
Vek od 7 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.