LEGO® Disney Princess ™ 41068 Oslava na hrade Arendelle

Doprava zadarmo −19 %
Doprava zadarmo
61,78 € 49,99 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 863708

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Osláv Annine narodeniny na hrade Arendelle!

Pomôž Else a Olafovi pripraviť vonkajšie nádvorie na Anninu oslavu, ale dávaj pozor, nech sa malí sněhuláčci nedostanú k sladkostiam! Je čas zobudiť Annu a hľadať jej narodeninové darčeky, ktoré sú ukryté po celom hrade. Aké darčeky dostane? Priprav sa u skrášľujúceho stolíku v Anninom spálni. Pátraj po darčekoch v obývacej izbe, v ktorom sú hodiny po dedkovi. Potom sa skĺzne po streche na nádvorí a uži si tortu a narodeninové oslavy!

Súčasťou sú Minibábiky Elsy a Anny s oblečením z Oslavy v Ľadovom kráľovstve, navyše snehuliak Olaf a 3 malí sněhuláčci.

Na hrade Arendelle nájdeš obývacia izba s krbom, pohovkou a hodinami po dedkovi; Anninu spálňu s nočným stolíkom a krbom; a ELSIN ľadovú komnatu so zámkom na dverách a šmýkačkou zo strechy.

Narodeninová scéna na nádvorí z Oslavy v Ľadovom kráľovstve obsahuje dvojposchodový narodeninovú tortu, stolík s dvoma stoličkami a 2 stánky s balóniky.

Pomôž Else usporiadať pre Annunezapomenutelnou narodeninovú oslavu. Preskúmaj hrad Arendelle a prehrávajte si scény z Ľadového kráľovstva a Oslavy v Ľadovom kráľovstve od Disney.

  • Vytváraj nové dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavami z filmu Ľadové kráľovstvo.
  • Medzi doplnkami nájdeš muffiny, poháre, korčule, darčeky, hrnček a pozvánku na oslavu.
  • Hrad Arendelle meria cez 27 cm na výšku, 22 cm na šírku a 13 cm do hĺbky.

Video: LEGO Disney Princess 41068 Oslava na hrade Arendelle

Vlastnosti

Kód 41068
Rozprávkový hrdina Princezné
Určenie Dievčenské
Počet dielikov 477 ks
Vek od 6 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.