LEGO® Disney Princess 41145 Ariel a magické zaklínadlo

28,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039390

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vstup do Arielinej tajnej jaskyne od Disney Princess ™ a objav všetky poklady, ktoré našla v morských hlbinách! Vyraz von a spolu s flounder sa hrajte medzi skaliskami. Navštív morskú čarodejnicu Uršulu v jej úkryte. Podpíše s ňou Ariel zmluvu a vymení svoj hlas za ľudské nohy a šancu žiť na pevnine? Použi otočný podstavec a premeň Ariel z morskej panny na človeka a prvýkrát v jej živote ju nechaj postaviť sa na skutočné nohy.

Súčasťou sú dve minifigúrky - bábiky zo sveta Malej morskej víly od spoločnosti Disney: Uršula a Ariel s vymeniteľnou chvostovou plutvou / ľudskými nohami, navyše figúrka flounder.

  • Súčasťou je Arielina jaskyňa, Uršulin úkryt a otáčací podstavec, ktorý premení Arielinu chvostovú plutvu na ľudskej nohy.
  • Arielina jaskyňa obsahuje funkciu posuvných dverí, skrášľovací kútik, sedadlo z mušle, skrýša pre flounder, truhlu s pokladom a kormidlo lode.
  • Uršulin úkryt obsahuje zostaviteľnú krištáľovú guľu, ktorá pohltí Arielin hlas.
  • Medzi doplnkami nájdete trojzubec, mince, kryštály, sušienku, zlatý pohár, fľaštičky na lektvary, rúž, Uršulin náhrdelník, Uršulinu zmluvu a brko na písanie.
  • Arielina jaskyňa meria cez 13 cm na výšku, 13 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.
  • Uršulina jaskyňa meria cez 8 cm na výšku, 8 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.
  • Otočný podstavec meria cez 9 cm na výšku, 7 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
  • Vhodné pre deti od 5 do 12 rokov.

Vlastnosti

Kód 41145
Rozprávkový hrdina Princezné
Určenie Detské
Počet dielikov 222 ks
Farba Farebná
Vek od 5 rokov
Vek do 12 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.