LEGO® Juniors 10728 Mia a veterinárna klinika

25,94 € 25,00 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pridaj sa k Oliviu a Mie, ktoré pracujú na LEGO® Juniors Veterinárne klinike a pomáhajú zraneným a chorý zvieratkám, aby sa uzdravila. Otvor kliniku s Miou a priprav sa na dnešnej pacientov. Povedz Oliviu, ktoré zvieratko má vyzdvihnúť sanitkou, a potom na ňu počkaj, až príde. Vezmi zvieratko do kliniky, aby ho Mia mohla začať ošetrovať. Pomôž zvieratkám, aby bola v pohodlí, kým nebudú všetky zdravá! Zachraňujte zvieratká a tým aj celý svet! Pomôž Mie a Oliviu starať sa na veterinárnej klinike o zvieratká v sade s domčekom pre králiky, navyše so sanitkou, v ktorej môžeš prevážať pacientov. Obsahuje ľahko zostaviteľné modely a 2 minifigúrky-bábiky. Staň sa súčasťou veterinárneho tímu Olivie a LOPTA v sade, ktorá obsahuje kliniku s veterinárnou miestností a domček pre králiky, navyše sanitku s dverami, ktoré sa vzadu otvárajú, a nosidlá s kolieskami, vďaka ktorým môžeš pacientov na prevážať na kliniku. Sady LEGO® Juniors prináša staviteľský zážitok vhodný pre deti od 4 do 7 rokov, so zábavnými a známymi sadami LEGO Friends, ktoré sú pre deti skvelým začiatkom s LEGO kockami.

  • Obsahuje 2 minifigúrky-bábiky, navyše rôzne zvieratká. • Obsahuje minifigúrku-bábiku LOPTA a Olivie, navyše zajačika, malého zajačika, mačičku, korytnačku a ježka.
  • Obsahuje Miina veterinárnu kliniku, sanitku, nosidlá s kolieskami a domček pre králiky.
  • Veterinárna klinika obsahuje potreby pre veterinára, stolík, na ktorý môžeš zvieratka pokladať, a nosidlá s kolieskami.
  • Sanitka obsahuje vzadu otváracie dvere a otáčajúce sa kolesá.
  • Medzi doplnkami nájdeš stetoskop, otoskopy, teplomer, fľaštičky na kŕmenie, lyžičku na lieky, doštičku na písanie a pero, balenís ľadom, injekciu a jedlo pre zvieratká.
  • Sada obsahuje väčšie dieliky, ktoré sú vhodné pre malé ručičky, a jednoducho pochopiteľný návod na stavanie.
  • Dieliky sú v očíslovaných balíčkoch, aby sa stavebný proces ešte jednoduchšie.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 4 do 7 rokov.
  • Sanitka meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Veterinárna klinika meria cez 12 cm na výšku, 11 cm na šírku a 16 cm do hĺbky.

 

 

Vlastnosti

Kód 10728
Určenie Detské
Počet dielikov 173 ks
Vek od 4 rokov
Vek do 7 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.