LEGO® NEXO KNIGHTS ™ 70355 Aaronův voz Horolezec

Doprava zadarmo −18 %
Na sklade
Doprava zadarmo
64,99 € 52,78 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1039934

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vyraz ústrety odvážnemu dobrodružstvo LEGO® NEXO KNIGHTS ™ vo vozidle Horolezec 3 v 1. Využi futuristickú terénne buginu a poraz lorda Krakenskulla. Zastav temného pána, ktorý sa snaží vštepiť Zabudnutú Silu do hrôzostrašné príšery Krakenbeasta a uvoľniť tak jeho skutočné temné sily. Oddeľ zadné mechanickú kušu a vypáli na príšeru, potom uvoľni kokpit a vypusť Aaronova robota v mini klzáku. Daj pozor na chvost príšery s Bouldronovým žihadlom! Súčasťou sady sú tri Skenovateľná štíty s NEXO Silami Bojový pokrik a slizko slimáci a Zabudnutá Sila Ničivý úpadok.

Súčasťou sú tri minifigúrky: Aaron, Aaronův robot a Lord Krakenskull, navyše zostaviteľný Krakenbeast a figúrky Bouldrona a Brickstera.

Aaronův voz Horolezec obsahuje oddeliteľný mini lietadlo, odnímateľnou kuše v zadnej časti, dve rakety, kokpit pre dve minifigúrky, štyri veľké kolesá so systémom odpruženia, držiak na zbraň a držiak na štít.

  • Príšera Krakenbeast má pohyblivé končatiny, otváracia čeľuste s obrími zubami, ohybný chvost, dve krídla, kokpit pre minifigúrku a držiak štítu.
  • Medzi zbraňami nájdete Aaronovu kušu, kušu Aaronova robota a bleskový meč Lorda Krakenskulla.
  • Aaronův voz Horolezec meria cez 12 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 16 cm na šírku v režime utajenia, a cez 23 cm na šírku a 18 cm na výšku v útočnom režime Odnímateľná kuše meria cez 10 cm na výšku, 9 cm na dĺžk ua 23 cm na šírku.
  • Mini lietadlo meria cez 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
  • Krakenskullova príšera meria cez 8 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Sledujte všetky svoje obľúbené postavy z NEXO KNIGHTS ™ na kanáli Cartoon Network.
  • Vhodné pre deti od 8 rokov.

Vlastnosti

Kód 70355
Určenie Detské
Počet dielikov 598 ks
Farba Farebná
Vek od 8 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.