LEGO® Nexo Knights Hrad Knighton

Doprava zadarmo −25 %
Doprava zadarmo
139,99 € 104,11 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1039944

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nepriateľská armáda útočí, takže priprav hrad na bitku! Pal z vystreľovača, otvor bránu a vyšli Robinove vozidlo - dokonca aj holografický Merlok 2.0 sa môže zapojiť do akcie vďaka Robinovmu mechanickému obleku Mechlok! Pomôž hrdinom LEGO® NEXO KNIGHTS ™ vybaviť so zbraňami zo zbrojnice a pošli ich na bojisko zničiť väzenie z valiaceho sa kameňa. A ak sa Šunčička, Lanceho milovaný prasačí maznáčik, dostane do nebezpečenstva, urob rýchly únikový manéver v transportéri Hlučnej rakety. A keď je konečne po bitke, odpočiň si v obytných priestoroch hradu, aspoň do tej doby, než nepriateľ znovu začne hrad obliehať! Súčasťou súpravy sú Skenovateľná štíty s NEXO Silami Hlasné tóny, přízračná líška, Šialená tekvica, Gama lúče a Útok kentaura a Zabudnutá Sila Hrozivé topenia.

- Súčasťou je osem minifigúrok: Kráľ Halbert, Fancy Pants, kráľova stráž, Robin, Aaron, Lance a dvaja kamenní vojaci, navyše figúrka prasiatka Šunčičky, dve figúrky Brickstera a figúrka Bielej kamennej sochy. - Hrad Knighton obsahuje nádvorie a zadné obytné priestory. - Nádvorie obsahuje trón kráľa Halbert s Kombinovanou NEXO Silou na podstavci, dva vystreľovače, Robinove vozidlo s dvoma vystreľovačmi, kokpitom pre minifigúrku a priestorom pre skladovanie munície, ďalej zostaviteľného Mechloka s ohybnými končatinami a priesvitným oranžovým čarodejníckym klobúkom a transportér hlučných rakiet s kokpitom pre päť minifigúriek. - Obytná časť obsahuje dve spálne, päť lôžok, jedáleň, veliacu miestnosť, zbrojnicu a dve väzenské veže. - Väzenie z valiaceho sa kameňa má obrie oči, ohybné pazúry s priesvitnými modrými bleskami, otváracie čeľuste, ktorá vedie do väzenskej cely, stožiar s vlajkou a dva katapulty. - Medzi zbraňami nájdete Mechlokovu palicu, Lanceho kopije, Aaronovu kušu, meč kráľovej stráže, dýku Bielej kamennej sochy, Bricksterov meč a kopije a sekeru kamenného vojaka. - Medzi doplnkami nájdete dva držiaky štítu, guľové blesky, párok v rožku, pohár na víno, fľašu vína a mobilný telefón. - Zatvorený Hrad Knighton meria cez 38 cm na výšku, 40 cm na šírku a 23 cm do hĺbky a otvorený meria viac ako 45 cm na šírku a 28 cm do hĺbky. - Robinove vozidlo meria cez 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. - Mechlok meria cez 13 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. - Hlučná raketa meria cez 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. - Kamenné vežové väzenia meria cez 13 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 16 cm na šírku.

Vlastnosti

Kód 70357
Určenie Detské
Počet dielikov 1426 ks
Farba Farebná
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.