LEGO® Ninjago™ 70591 Útek z väzenia Kryptarium

Na sklade
19,91 € 18,74 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zane bol nespravodlivo zatknutý a uväznený spolu s naozajstnými zbabelcami kapitánom soté a obrovským kamenným bojovníkom. Propliž sa okolo väzenských strážnikov a okolo bezpečnostné kamery, aby si sa dostal do väzenia Kryptarium. Vystreľ rožok pomocou stolného katapultu a začni tak bitku s jedlom - a daj si pozor na ukrytú mapu k pokladu a na hviezdicu! Poraz 4-rukého obrovského kamenného bojovníka, a potom je čas na rýchly útek. Otoč telefónom a vyhoď do vzduchu dvere cely alebo pohni záchodom, aby si utiekol druhú celú! Ponáhľaj s Kaiom zachrániť Zanea z väzenia Kryptarium! Vysloboď Zanea z väzenia Kryptarium, ktoré obsahuje 2 cely, vybuchujúce stenu, navyše stolný katapult s ukrytou mapou k pokladu a hviezdice.

  • Obsahuje 5 minifigúriek.
  • Obsahuje 5 minifigúrok: Zanea vo väzenskom obleku, Kaia vo vzdušnom obleku, obrovského kamenného bojovníka so 4 pažami a väzenským oblečením, Kapitána Sota vo väzenskom oblečení a väzenského strážcu.
  • Útek z väzenia Kryptarium obsahuje padací vstupnú bránu, 2 väzenskej cely (1 s výbušnými dverami, ktoré aktivuješ otočením červeného telefónu), únikovú cestu cez záchod a prvok bezpečnostné kamery.
  • Zatiahni alebo pretlačí záchod stenou a vytvor tak otvor, ktorým bude môcť Titánový nindža utiecť.
  • Obsahuje tiež zostaviteľný stolný katapult s rožkom, ktorý môžeš vystreliť a začať vojnu jedlom, navyše ukrytá mapa k pokladu a hviezdice.
  • Medzi zbraňami nájdeš Kaiův zlatý meč, 2 zlaté hviezdice, navyše kopije a červené páčidlo, ktoré sú na zadnej strane záchodu.
  • Medzi doplnkami nájdeš hrnček a putá väzenského strážcu.
  • Prehrávaj si svoje obľúbené epické scény z NINJAGO ™: TV seriálu Majstri Spinjitzu.
  • Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti od 7 do 14 rokov.
  • Útek z väzenia Kryptarium meria cez 15 cm na výšku, 23 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

 

 

Vlastnosti

Kód 70591
Určenie Chlapčenské
Počet dielikov 207 ks
Vek od 6 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.