LEGO® Ninjago™ 70603 Útočná vzducholoď

€ 29.02 € 28.13 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vyhni sa mocným delám vzducholode a dynamitu zhadzovaného padacími dverami. Strieľaj z živelných ľadových vystreľovacích lietadiel a naloď sa na vzducholoď. Bojuj proti Doubloonovi a Clanceemu, aby si mohol vziať džínsovú čepeľ a oslobodiť svojho parťáka nindža bojovníka Jaye!

Usporiadaj vzdušný súboj medzi Doubloonovou útočnou vzducholoďou a Zaneovým lietadlom. Vzducholoď je vyzbrojená vystreľovacím predným delom, 2 vystreľovačmi a má funkciu padacích dverí k zhadzovaniu sudov s dynamitom (a so zajatými nindža bojovníkmi!). Pomsti sa vystrelením živelných ľadových striel lietadla a bojuj o špeciálny džínsovú čepeľ s prvkom "uväzneného Jaye".

  • Obsahuje 3 minifigúrky: Zanea, Doubloona a Clanceeho.
  • Útočná vzducholoď obsahuje pružinové pirátske delo, 2 vystreľovače, skladacie krídla v tvare kotvy, funkciu padacích dverí pre zhadzovanie sudov s dynamitom (alebo minifigúrok), upraviteľnú pirátsku vlajku a priesvitné ohnivé prvky.
  • Zaneove lietadlo obsahuje rukoväte, 2 upraviteľné vznášajúce sa čepele a 2 živelné ľadové vystreľovače.
  • Medzi zbraňami nájdeš priesvitnú tmavo modrú džínsovú čepeľ s prvkom "uväzneného Jaye", 2 Zaneovy zlaté katany a 2 zlaté hviezdice, 2 Doubloonove pirátske meče a Clanceeho metlu.
  • Prehrávaj si svoje obľúbené epické scény z NINJAGO ™: TV seriálu Majstri Spinjitzu.
  • Útočná vzducholoď meria cez 15 cm na výšku, 29 cm na dĺžku a 16 cm na šírku.
  • Zaneovo lietadlo meria cez 1 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.

Vlastnosti

Kód 70603
Určenia Chlapčenské
Počet dielikov 294 ks
Vek od 7 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.