LEGO® Ninjago 70736 Útok draka Morro

−16 %
€ 72.69 € 60.60 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Poplach - Morro zajal Zeleného Nindžu! A teraz sa na chrbte svojho mocného draka rúti do útoku na Hrobku Prvého majstra Spinjitzu, aby uchvátil Vladársky kryštál. Spoj sily s Kaiom a Jayom a na ich nindža lietadlách napadnite draka, ktorého Zlý zelený nindža riadi smerom k vstupu do hrobky, v ruke s prízračnou reťazou. Vyhni sa chňapajúcím čeľustiam draka, rovnako ako hladným Skreemerom, ktorí sa snažia premeniť nindža hrdinov na prízraky. Použi meče vetra a všetky umenia nindžov a prekaz upírskym nájazdníkom krádež vladárskeho kryštálu!

  • Súprava obsahuje 6 minifigúrok s rôznymi zbraňami a doplnkami: Kai, Jay, Zlý zelený nindža, Majster reťazí Wrayth, prízračný bojovník Cowler a přízračný bojovník Yokai.
  • 59x540x282.
  • Počet dielikov: 658

Vlastnosti

Kód 70736
Určenia Chlapčenské
Počet dielikov 658 ks
Vek od 8 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.