Doprava zadarmo

LEGO® Ninjago 70736 Útok draka Morro

€ 72.69 € 60.60
Vypredané

Popis

Poplach - Morro zajal Zeleného Nindžu! A teraz sa na chrbte svojho mocného draka rúti do útoku na Hrobku Prvého majstra Spinjitzu, aby uchvátil Vladársky kryštál. Spoj sily s Kaiom a Jayom a na ich nindža lietadlách napadnite draka, ktorého Zlý zelený nindža riadi smerom k vstupu do hrobky, v ruke s prízračnou reťazou. Vyhni sa chňapajúcím čeľustiam draka, rovnako ako hladným Skreemerom, ktorí sa snažia premeniť nindža hrdinov na prízraky. Použi meče vetra a všetky umenia nindžov a prekaz upírskym nájazdníkom krádež vladárskeho kryštálu!

  • Súprava obsahuje 6 minifigúrok s rôznymi zbraňami a doplnkami: Kai, Jay, Zlý zelený nindža, Majster reťazí Wrayth, prízračný bojovník Cowler a přízračný bojovník Yokai.
  • 59x540x282.
  • Počet dielikov: 658

Vlastnosti

Kód: 70736
Určenia: Chlapčenské
Počet dielikov: 658 ks
Vek od: 8 rokov
Vek do: 14 rokov

Značka LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.