LEGO® Ninjago 70738 Posledný let Odmeny osudu

−19 %
€ 130.87 € 105.59 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nindža hrdinovia, poplach! Všetci na palubu Odmeny osudu a hor sa do vzdušného súboja s Morrom, najhorším z Prízrakov a Majstrom vetra! Pozri si časti tejto ikonickej lode z radu LEGO® NINJAGO ™ - napríklad demontovateľný strešný diel, v ktorom je Nyina skladacia dielňa a lietajúca motorka. Loď zdvihni na držiaku, rozviň plachty pákovým mechanizmom a vyraz do bitky. Vyhni sa klapajúcim čeľustiam a švihajúcemu chvostu prízračného draka a zaútoč paľbou z trojitých kanónov. Vztýč dvojhlavňové harpúnové delo a tým aktivuj funkciu transformácie pohonu. Vypusť lietajúcu motorku, aby si odrazil Morroveho prízračného nindžu a hrozivé Skreemery. Musíš pred týmito zlodušskými Prízrakmi ochrániť meč vzduchu.

  • Súprava obsahuje 9 minifigúriek s rôznymi zbraňami a doplnkami: Lloyd, Nya, Cole, bojový Wu, Morro, Majster čepele Bansha, Majster tetivy Prízračný lukostrelec, Majster kosy Ghoultar a prízračný nindža Spyder
  • 87x582x378 mm

Video: LEGO Ninjago 70738 Poslední let Odměny osudu

Vlastnosti

Kód 70738
Určenia Chlapčenské
Počet dielikov 1253 ks
Vek od 9 rokov
Vek do 14 rokov

Značka LEGO®

LEGO®

Svetoznáma značka týchto stavebníc uzrela svetla sveta prvýkrát v roku 1932, kedy bola založená v mestečku Billund v Dánsku. Firma sa spočiatku zaoberá výrobou drevených hračiek. Roku 1947 spoločnosť Lego ako prvá v Dánsku kupuje zariadení na výrobu plastikových hračiek a tým rozširuje ponuku na niečo málo cez 200 druhov.